Inzerce
Inzerce
Inzerce

Aquapalace Praha - pestrobarevné léto plné zábavy 

Už máte plány na léto? Neváhejte a užijte si ho v nezábavnějším aquaparku v Čestlicích. Aquapalace Praha si na prázdninovou sezónu připravil zbrusu nový program ve stylu Barevného léta, který nabídne koncerty, zábavná vystoupení a pestré animační programy určené především dětem, a také spoustu dalších novinek, které ocení i dospělí návštěvníci!

Mezi hlavní lákadlo letoška patří nové moderní studio dívčí skupiny Lollipopz a oblíbeného dětského dua Kája a Bambuláček. Čestlický Vodní svět navíc nabídne více než 20 skluzavek a tobogánů pro všechny! Pro ty, kteří si chtějí zažít opravdový adrenalin, je určená nejdelší Divoká řeka v České republice se zbrusu novým povrchem pro ještě rychlejší, ale zároveň bezpečnější jízdu! Netradiční zážitek nabídne rovněž podvodní herna s virtuální realitou VR Avatar Zone a tobogán MAGIC TUBE, kde se návštěvníci doslova proletí Vesmírem.

Inzerce

O Aquapalace Praha 

Aquapalace Praha je 3. nejnavštěvovanějším turistickým cílem v roce 2020 v anketě agentury CzechTourism. V Evropském měřítku je Aquapalace Praha 2. nejnavštěvovanějším aquaparkem za německým Therme Erding, celosvětově je na 12. místě. Zábavně relaxační komplex se rozkládá na ploše 9150 m², podlahová plocha dvoupatrového areálu tvoří 16 851 m².

Vodní svět se skládá ze tří samostatných paláců a rozsáhlé venkovní zóny s lehátky i vodními bary, kde jsou návštěvníci obsluhování přímo ve vodě. Palác Dobrodružství nabízí zábavu na 21 tobogánech a skluzavkách, včetně nejdelšího tobogánu v ČR, kde je možné si užít jízdu dlouhou celých 250 metrů – tedy čtvrt kilometru divoké vodní zábavy. Palác pokladů nabízí bazén s mořským vlnobitím či každodenní poutavá projekce Laser Show promítaná na vodní clonu. 

Inzerce

Saunový svět s venkovní zahradou je největší v ČR, disponuje 18 saunami a prohřívárnami. Dvoupodlažní Fitness se rozkládá na ploše 1 500 m2 a nyní může vpustit dovnitř pouze 10 osob. Luxusní Spa & Wellness nabízí masáže, kosmetiku, manikúru, pedikúru, celotělové rituály a koupele, procedury Hammam a Rassoul, peelingový bar. Středisko zdravotních služeb Aquapalace Balneo & Medical se specializuje na léčebnou fyzioterapii, v současnosti nabízí antigenní a PCR testy přímo v areálu aquaparku. Součástí areálu je rovněž čtyřhvězdičkový hotel s 231 pokoji a kongresovým centrem pro 650 osob.

Více informací naleznete na www.aquapalace.cz.

Inzerce

Zpracováno podle podkladů dodaných Aquapalacem Praha.

Inzerce
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Praha: Aqauapalace Praha - diskuze

Poradna

Ultrazvuk

| Ajinka1515 | 12.10.2021, 11:31

Dobrý den, chci se zeptat, co znamená dvojka na ultrazvuku viz foto. Děkuji

Dobrý den,

takto těžko hodnotit bez možnosti komplexního ultrazvukového vyšetření, nicméně to vypadá, že lékař jen omylem "odkliknul" další značku, která nic neznamená. Pro Váš klid se při další kontrole optejte, zda je vše v pořádku.

Hezký den

MUDr. Pavla Kolíková | Babyonline | 12.10.2021, 21:34
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×