Inzerce
Inzerce
Inzerce

Měsíc se značkou Bella

Chystáte se do porodnice? Nedílnou součástí výbavy každé čerstvé maminky jsou hygienické potřeby, bez kterých se po porodu neobejdete. Značka Bella Mamma nabízí výrobky nejen pro období šestinedělí. Patří sem poporodní vložky, poporodní kalhotky a vložky do podprsenky. Vybírat můžete z variant Basic (růžová řada) a nebo Comfort (fialová řada).  

BELLA MAMMA porodnické vložky 

Hygienické vložky BELLA MAMMA jsou určeny pro ženy po porodu. Velikost a šířka absorpčního jádra poskytují velmi dobrou savost a umožňují efektivní ochranu dokonce i na lůžku. Jemná vnější vrstva nezpůsobuje podráždění intimních partií a přináší pocit maximálního komfortu ženám v období šestinedělí. Vložky jsou dermatologicky testované.

Novinka mezi poporodními vložkami 

Řada produktů pro maminky po porodu BELLA MAMMA COMFORT se rozšířila o nové poporodní vložky. Díky speciálnímu anatomickému tvaru se příjemně nosí a lze je používat se speciálními síťovanými kalhotkami, ale i s běžným spodním prádlem. Mají zvýšenou absorpci, díky čemuž nemusí mít vložka takovou tloušťku jako běžné poporodní vložky. Jejich povrch je natolik jemný a měkký, že nedochází k mechanickému dráždění poporodních ran. Nesou označení CYTOSAFE, tedy cytologicky bezpečné, což znamená, že nehrozí komplikace s hojením ran v důsledku použití těchto poporodních vložek. Splňují normu ISO 10993-5. 

BELLA MAMMA a BELLA MAMMA COMFORT prsní vložky 

Prodyšné a výjimečně měkké prsní vložky se dokonale přizpůsobí tvaru prsu, chrání před potřísněním spodního prádla a před odřením citlivé pokožky. Prsní vložky na jedno použití jsou vhodné jak do běžné podprsenky, tak do speciální podprsenky pro kojení. Díky lepicímu proužku pevně drží na místě. Varianta Comfort je konstrukčně obohacena o superabsorpční jádro a speciální vrstvu pro urychlenou distribuci tekutiny. Doporučeno pro velmi silnou laktaci. Balení 30 nebo 60 ks, Comfort 30 ks. 

Inzerce

BELLA MAMMA síťované kalhotky 

Měkké, jemné fixační kalhotky se širokými lemy výrazně zvyšují uživatelský komfort, neškrtí a nezařezávají se. Jsou vhodné i po císařském řezu. Mají boční švy na vnější straně, čímž chrání pokožku před vznikem podráždění. Výborně se přizpůsobí tvaru těla. Vydrží až 25 praní při 40°C. Ve dvou velikostech – M/L a XL, balení obsahuje 2 ks. 

Brzy v nabídce BELLA MAMMA COMFORT poporodní kalhotky

Poporodní kalhotky BELLA MAMMA COMFORT jsou konstrukčně vyrobeny pro opakované použití. Jedná se o alternativu k běžným síťovaným kalhotkám, neboť více připomínají spodní prádlo. Jsou pratelné, prodyšné, esteticky provedené, dokonale přiléhající k tělu. Udržují poporodní vložku na místě, přizpůsobují se tvaru těla a nikde netlačí. Neomezují proudění vzduchu, což je důležité pro rychlé hojení poporodních ran. K dostání ve dvou velikostech M/L nebo XL. Vydrží až 25 praní při 60°C. Každé balení obsahuje 2 ks kalhotek ve dvou barvách – bílé a černé pro lepší kombinaci s oblečením. K dostání jaro 2022.

Inzerce

Produkty Bella Mamma lze zakoupit na https://www.dm.cz/, https://www.pilulka.cz/bella-mamma, www.alza.cz  a další.

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Měsíc se značkou Bella - diskuze

  • Bella Happy
    Ja jsem teda se značkou Bella Happy strašně spokojená. Už do porodnice jsem si kupovala jejich porodnický balíček, ve kterém bylo fakt všechno :) No a u plínek jsem už zůstala, poměr cena/kvalita je super.
    Pisinka   | 15.03.2022 23:08:21 | Reakcí: 3, poslední: 25.03.2022 23:25:21
    Reagovat | Zobrazit reakce | URL příspěvku
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Dobrý den, potřebovala bych radu ohledně syna. Jsou mu 2 roky a 8 měsíců. Byl kojen 7 měsíců. Už od malinka je na mě závislý. U babiček byl dohromady čtyřikrát přes noc, nejdříve plakal, pak už to zvládl bez breku, ale nešťastný. S jídlem se trápime cca od roka. Nechce jíst s nikým jiným než se mnou. Do teď mi odmítá jíst kousky. Takže doteď mu jídlo mačkám vidličkou, když cítí maso, hned ho vyplivuje. Myslela jsem, že to bude problém s kousky jako takovými, ale sušenky a to co mu chutná normálně sní, rozkouse. Celkově ho do jídla musíme nutit. Ovoce nechce vůbec, jí pouze kapsičky. Jogurty má rad, kakao a k večeři pouze chleba se žervé. Šunku, sýr taky odmítá. Jídlo se snažíme řešit různými doplňky stravy k navození chuti k jídlu. Věřím, že z toho vyroste. Teď v září nastupuje do školky a já doufám, že až uvidí ostatní děti, tak začne papat normálně. Více mě ale trápí ta závislost na mě. Je nešťastný i s manželem. Potřebovala bych poradit, jak ho to odnaučit. Před 8 měsíci jsem začala chodit na poloviční úvazek do práce, mysleli jsme, že se to zlepsi, když nebude furt se mnou. Ale je to stále stejně. Vždycky tu dobu přetrpi, pláče když odcházím. Neustále ho ubezpečuji, že se vrátím, že jdu jen do práce. Je vidět, že tomu rozumí, ale přesto se to nelepší, spíše naopak. Moc děkuji za jakoukoliv radu. Šafránková

Dobrý den, ohledně synovy stravy se poraďte s ošetřujícím lékařem. Pokud dítě prospívá, i když konzumuje jen určitá jídla, pak není důvod k obavám. S lékařem byste ale také měli konzultovat případné doplňky stravy, které dítěti dáváte. Ne všechny musí být pro takto malé dítě vhodné. Také by možná bylo dobré, aby lékař chlapci udělal krevní obraz, jestli mu opravdu nějaké živiny chybí, abyste mu nepodávali nadbytečné množství některých živin či vitamínů. Některé děti vykazují při jídle zvláštnosti, jedí jen určitá jídla a vybírají si. Není dobré dítě do jídla nutit a nutit jej k experimentování. Nová jídla však je dobré nabízet, v případě zájmu nechat ochutnat. Chutě dětí se mění a časem třeba syn může být ke zkoušení jiných jídel přístupnější. Zvláštnosti v jídle však ale také mohou vykazovat děti např. s poruchami autistického spektra, či děti hodně v jídle konzervativní. Mám příliš málo informací a váš syn je příliš malý. Ohledně pobytu bez vás nepíšete, kdo syna hlídá, když jste v práci. To že pláče, když odcházíte bývá u dětí normální. Je potřeba mu to citlivě vysvětlit na úrovni jeho chápání a vývoje. Dobu odchodu však neprodlužovat, dítě ani nadměrně nelitovat, nemazlit apod. Potom by si myslelo, že váš odchod je něco mimořádného a je důvod se bát. Takto malé dítě také nemá ještě vyvinutý pojem času, žije přítomností a myslí si proto, že odcházíte navždycky. Trošku mi z vašeho popisu připadá, že maličko chcete, aby na váš syn byl závislý, že vám to dává dojem výlučnosti a důležitosti. To vše dítě vycítí. Proč myslíte, že dobu bez vás protrpí. Žádné malé dítě se pokud je o něj dobře postaráno, má dobře rozvinuté citové vazby a navíc třeba už zná osobu, která jej hlídá, se celé čtyři hodiny určitě netrápí a také není důvod , aby bylo nešťastné. Nemohou to být spíše vaše domněnky? Zkuste chování a vývoj syna zkonzultovat s dětským klinickým psychologem. S pozdravem Mgr. Michaela Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | 24.05.2022, 06:20
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×