Maminky, víte, že s VITAKARTOU můžete mít na péči o vás a vaše miminko až několik tisíc korun navíc?

V Oborové zdravotní pojišťovně (OZP) víme, jak je péče o maminky i jejich miminka nákladná. A tak pro ně pravidelně, každý rok, připravujeme příspěvky na nejrůznější vyšetření, pomůcky a aktivity. Prvním krokem k tomu, jak zlepšit rodinný rozpočet, je zajímat se o to, na co všechno máte u OZP nárok.

STAČÍ UDĚLAT JEN MÁLO A MŮŽETE ZÍSKAT MNOHEM VÍC! JAK NA TO?

Inzerce

Čekáte miminko nebo už jste se stala maminkou? Pak určitě oceníte  ve výši 3 000 korun na předporodní či poporodní péči nebo 4 500 korun na očkování novorozenců nehrazená z veřejného zdravotního pojištění. Právě tato očkování patří spolu s ultrazvukovým vyšetřením plodu a vyšetřením v
1. trimestru k nejvíce využívaným programům. Cesta k příspěvkům ve výši až 10 000 korun je snadná. Stačí být pojištěncem OZP a zdarma se přihlásit do online aplikace  .

VITAKARTA – VŠE, CO POTŘEBUJTE, MÁTE PO RUCE!

Inzerce

Aplikace přináší celou řadu výhod. Prostřednictvím kreditů získaných za aktivní přístup k péči o své zdraví můžete přímo z mobilu čerpat zajímavé  Kredity lze mezi pojištěnci slučovat, čehož využívají zejména rodiny.

Pro maminky je pak VITAKARTA obzvlášť výhodná. Za těhotenství jim připíšeme do VITAKARTY 500 kreditů a po přihlášení novorozence dalších 1 000 kreditů. Mezi programy pro maminky a novorozence patří např. příspěvek na předporodní kurzy, na náklady spojené s porodem, na vybrané přístroje a pomůcky (digitální chůva, monitor dechu, odsávačka na mateřské mléko a další), na kurzy plavání, cvičení či vitaminy a doplňky stravy pro těhotné.

Inzerce

Kromě finančních příspěvků mohou maminky pro své děti využít i pojištění pro novorozence ZVONEK na
1. rok zdarma
a následně zvýhodněné pojistné na dětské úrazové pojištění GINA.

Inzerce

Nejenom maminky pak zajisté ocení, že se lze díky VITAKARTĚ a nonstop Asistenční službě s dotazy ohledně zdraví, nebo pro objednání k lékaři, obrátit na 

CHCETE MÍT TAKOVÉ BENEFITY I VY? ZAČNĚTE SI S OZP!

Přihlásit se do OZP můžete až do konce září, a to buď online na  prostřednictvím aplikace nebo osobně přímo na kterékoliv pobočce OZP (kontakty na ).

A JAK PŘIHLÁSIT NOVOROZENCE?  U OZP VÁM TO USNADNÍ VITAKARTA.

Novorozence je nutné přihlásit do 8 dnů po jeho narození u té zdravotní pojišťovny, u které je v den porodu pojištěna jeho matka. Pokud je matka tedy zdravotně pojištěna u Oborové zdravotní pojišťovny, je zákonný zástupce povinen oznámit narození dítěte OZP. V případě, že matka nemá v ČR veřejné zdravotní pojištění, nahlásí se narození dítěte zdravotní pojišťovně, u které je pojištěn otec dítěte.

Inzertní sdělení

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminky, víte, že s VITAKARTOU můžete mít na péči o vás a vaše miminko až několik tisíc korun navíc? - diskuze

Poradna

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jsem 4 měsíce od zamlklého těhotenství a jsem znovu těhotná, dle poslední menstruace (7.8) v 5+2 tt. Ovulace byla 19.8. U doktora jsem byla dnes v 5+2 tt a viděl krásný, velký gestační váček, ale v něm nebylo nic, říkal, že je to standardní na 5. týden a vše je v pořádku a za 2 týdny, že už bude vidět plod i srdíčko.

Chci se zeptat, zda je pravděpodobné, že se bude ZT opakovat? :( Nebo zda je toto opravdu v pořádku. Při ZT jsem touto stejnou dobou neměla vidět ani gestační váček, jako tentokrát mám. Z výsledků rozboru pak doktor říkal, že to nemělo žádný genetický původ.

Děkuji za odpověď a doufám v uklidnění

Dobrý den, to že v předchozím případě došlo k zamlklému těhotenství automaticky neznamená, že se situace bude znovu opakovat. Jak vám řekl pan doktor, za 2 týdny bude už na UZ vidět více, zejména se kontroluje srdeční akce plodu. Není nyní důvod k obavám, určitě vám váš pan gynekolog na příští kontrole poví více a věřím, že to budou samé dobré zprávy :-) Držím vám palce a přeji hezký den.

MUDr. Elena Peschoutová | Babyonline | 17.09.2021, 20:44
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×