Jak podpořit imunitu svých dětí přírodní cestou?

Přelom ročních období je charakteristický značnými výkyvy teplot a děti jsou tak vystaveny vyšší pravděpodobnosti onemocnění, se kterým se jejich tělo musí vypořádat. Jejich imunitní systém je křehký a reaguje více nebo méně bouřlivě na infekce, se kterými se tu setkává.  Není proto od věci podpořit obranyschopnost dětského organizmu správnou složkou vitaminů. Některé děti zpočátku v kolektivu více chybí než ostatní. Někdy to bývá začarovaný kruh, děti jsou nemocné, brzy po nemoci se vracejí do školky, ale záhy zase onemocní.  Vedle toho, že každé onemocnění je pro dítě nepříjemné, bývá onemocnění problémem, pokud oba rodiče pracují a musí si zařizovat volno pro ošetřování malého pacienta. 

Dětský organizmus je velmi jedinečný, každý má jednotlivě své zvláštnosti, ke každému je nutné přistupovat velmi citlivě. Dobrá imunita, čili obranyschopnost organizmu, je dar, který se vyvíjí již od narození. Pokud je imunita oslabena, dítě bývá nemocné, neduživé a musí překonávat různé zdravotní problémy. Je tedy nutné přemýšlet nad tím, co by pomohlo dětský organizmus celkově posílit, zejména však imunitu. Hlíva a rakytník jsou na podporu imunity ideálním řešením.

Ovoce a zelenina?

Určitě správná volba! Dětská strava by měla obsahovat dostatečné množství ovoce a zeleniny. Je však nutné si uvědomit, že ovoce již dnes neobsahuje tolik vitaminů jako před desítkami let, z důvodu kyselých dešťů, nekvalitní půdy a také z důvodu dozrávání při námořní a silniční dopravě. Ovoce častokrát nestačí dozrát a liší se nejen méně výraznou chutí, ale i nižším obsahem vitaminů od ovoce z dob našich babiček. Je proto nutné doplňovat vitaminy i jinou cestou.

Zázračná houba 

Hlíva ústřičná, která obsahuje širokou škálu účinných látek, patří mezi významné zdraví prospěšné houby. Český výrobce doplňků stravy

používá celé plodnice, které se nadále šetrným způsobem suší tak, aby v nich zůstaly zachovány všechny biologicky aktivní látky. Veškerá hlíva pochází výhradně z certifikovaných pěstíren. 

Multivitamin z přírody

je mimořádně vhodný pro děti na podporu jejich přirozené obranyschopnosti, posílení imunity, na podporu správné činnosti zažívacího traktu, na udržení zdravé pokožky a k posílení činnosti srdce. Rakytník byl známý pro své příznivé účinky již dávno. V lidovém léčitelství ho využívali obyvatelé Sibiře, Mongolska a některých oblastí Číny. Celá rostlina rakytníku je výjimečná obsahem široké škály biologicky aktivních látek, které jsou mimořádně prospěšné pro dětský organizmus. Obsahuje vysoký podíl vitaminu C, a to až 25x více než citrusové plody. Dále obsahuje širokou škálu biologicky aktivních látek, jako je provitamin A, vitamin B1, B2, B6, C, E, K1 a F. 

Řešení? Sirup BABY IMUN

Speciálně pro posílení imunity vašich ratolestí TEREZIA COMPANY vyvinula ovocný sirup BABY IMUN s hruškovou příchutí, který kombinuje účinky zdraví prospěšné hlívy ústřičné a rakytníku řešetlákový. Jedná se o 100% přírodní produkt bez chemických příměsí a konzervačních látek s deklarovaným obsahem betaglukanů – 118,2 mg v 1 lžičce (5 ml). Význam betaglukanů pro náš organizmus je mezi lidmi všeobecně známý. Základem sirupu je 100% přírodní ovocný koncentrát (100% hruškový a 100% jablečný) z více než 1 kg ovoce. 

Pro koho je vhodný?

Sirup BABY IMUN je vhodný pro děti již od 1 roku – posouzeno Českou pediatrickou společností.  

Je výborným pomocníkem na podporu imunity pro děti, které nastupují do školek a škol, kde jsou stále v kolektivu jiných dětí. Riziko onemocnění se tak zvyšuje a někdy se může dítě dostat do začarovaného kruhu – brzy po nemoci vrací do školky, ale záhy zase onemocní.

Podpořte imunitu svých dětí, teď je ten správný čas.

Více informací a produktů naleznete zde:

Sledovat nás můžete na

 

kde pro vás mimo jiné připravujeme každý měsíc novou soutěž o zajímavé ceny!

 

Inzertní sdělení

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Jak podpořit imunitu svých dětí přírodní cestou? - diskuze

  • Výživné potraviny
    Nikdy jsem nebyla zastáncem toho, když se dětem dávají prášky tehdy, kdy to není vyloženě potřeba. Třeba s tou imunitou se dá dost dobře pracovat skrze stravu. Například tady - https://www.letakomat.cz/blog/4-vyzivne-potraviny/ - doporučují několik potravin, které je dětem dobré dávat každý den. Tak když tak doporučuji pročíst :-)
    Naty321   | 27.09.2018 23:21:47
    Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Žloutenka u dítěte

| Chasokar01 | 07.02.2019, 20:51

Dobry den mam 2 mesicni dceru prez vikend u nas spala neter ktera byla v kontaktu s osobou se zloutenkou dotykala se moji dcery nevim zda ma neter zloutenku nebo ne ale bojim se ze ano ...pokud ano mohla by ji dostat ma dcera kdyz ji drzela v ruce ? Nevim jestli mam jit k doktorovi sni aby ji vzali krev jestli se nakazila moje dcera od ty netere dekuju za odpoved

Dobrý den. Poukud byla neteř v kontaktu s nemocným žloutenkou, měla by mít vyšetření u lékaře na protilátky, pokud byla očkována, tak nebezpečí nehrozí. Vaše dcera by již měla mít očkování Hexacimou, kde je očkování proti žloutence typu B, pokud Vaše neteř není sledována a nemá očkování, kontaktujte svého pediatra.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 08.02.2019, 13:59
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce