Jak najít správný dárek pro muže k Vánocům?

Do Vánoc zbývá už jen měsíc, a proto je nejvyšší čas zamyslet se nad vhodným dárkem pro pány, na kterých nám záleží. Hledáte něco originálního, co v sobě skrývá značnou dávku překvapení a vzrušení? Máme pro Vás skvělé řešení! Na stránce 

si můžete vybírat ze spousty originálních zážitků za skvělé ceny a vybraný zážitek navíc obdržíte v krásném vánočním dárkovém balení. Stačí už jenom přidat štítek s jménem a vánoční dárek je na světě! :-D


Jak všechny víme, vybrat vhodný

není až tak jednoduché, a na tomhle tvrzení se shodne asi většina z nás holek. :-D Je-li to dárek pro přítele, manžela, otce, syna, kamaráda nebo kolegu, dárky pro muže se prostě u jakékoliv příležitosti vybírají až překvapivě těžko. Když už ale čelíte této odvážné situaci a kladete si otázku proč vlastně a zda nějaký dárek pro toho Vašeho muže kupovat, máme pro Vás několik tiypů a nápadů jak si ulehčit život a vymyslet opravdu originální dárek, který nezklame.

Hledáním toho správného dárku se vlastně dostáváme k základní životní otázce: „Co vlastně muži chtějí?“ :-D  To je už ale z principu hodně obšírná a složitá otázka, ale asi se všechny shodneme na tom, že ideální dárek by měl být vlastně taková ta kombinace adrenalinu, sportu, gurmánství, ale také i kultury, a to vše ještě ve správném poměru. Úplně jednoduché, že? :-D 

Základním předpokladem při výběru dárků je, že ten správný dárek pro muže by neměl připomínat za žádných okolností jeho pracovní povinnosti, ale spíše korespondovat s jeho zálibami a (tajnými) dětskými sny. A kvůli tomu, milé dámy, musíme začít všemožně, ale hlavně nenápadně, vyzvídat a pátrat po informacích, které pro nás pak při výběru dárku budou užitečné.

Inspirace dárků podle zájmu vašeho muže

Muži a gurmánství

Pokud muže, kterého chcete obdarovat, znáte už poměrně dobře, víte určitě s přehledem, ke které volnočasové aktivitě inklinuje nejvíc. Jestli je to pohodař a gurmán, stačí ho vzít na skvělou večeři o několika chodech, na degustaci vína či piva, popřípadě ho v jeho zálibách podporovat a věnovat mu třeba kuchařský kurz. V tomhle případě je kurz jako dárek zároveň i výhra v jednom - a to pro Vás i pro Vaše okolí, protože příprava večeře, či jiné kuchyňnské libůstky tak automaticky a ještě i s radostí převezme na sebe! ;-)

Sportovní dárky pro muže

Sportovní a dobrodružné typy mužů jsou trošičku komplikovanější, takže dárek ve formě sportovního náčiní, či permanentky do oblíbeného fitka, popřípadě registrace na nějaký zajímavý kurz bude pro něj chápán jako menší výzva. A to přece chceme! :-D  Nuda nehrozí ani v případě, když jako dárek k narozeninám darujete muži výlet v podobě prodlouženého víkendu. Je jen na Vás, jestli výlet bude kratší návštěva zahraničí nebo rekreační víkend ve spojení s nějakou sportovní či kulturní aktivitou. Pokud je výlet myšlen jako dárek pro Vašeho přítele, tak si zaručeně spolu užijete i kopec zábavy a dobrodružství, na které budete vzpomínat do konce života. 

Muži a adrenalinové dárky

Pro ty opravdu odvážné a polozdivočelé muže, kteří milují

je jedinou z možností obdarování pořádná akce, kde Vám tlak stoupne minimálně na 220 a tep se stane neměřitelným. Akrobatický let, zběsilá jízda autem nebo akční paintballová hra....fantazii se v tomhle případě meze nekladou. ;-) Uspokojení a totální vypnutí mysli od starostí je ale v tomto případě u obdarovaného muže zaručena a vy si můžete gratulovat za skvěle zorganizovanomenežovanou událost. :-D

Muži a kultura

Kulturu každý z nás vnímá jinak, ale pokud Váš oslavenec v sobě skrývá nějaký ten umělecký talent, je ideální vybírat dárek spíše kreativněji. Hraje na nějaký hudební nástroj, zpívá si ve sprše nebo si během pracovního meetingu kreslí do poznámek? Kupte mu hezkou sadu tužek a štětců nebo ho zapište do hudebního či pěveckého kurzu! Dětské sny se mohou plnit v každém věku a luxusní dárek pro muže, který kombinuje vzdělání, relax a zábavu, bude určitě trefa do černého. ;-)

Kdy a kde darovat dárek muži?

Samozřejmě není nutno podceňovat ani příležitost, u které se dárky předávají. Pokud se jedná o

můžete darovat pouze něco symbolického a k tomu láhev dobrého vína nebo hezkou kytku. Větší dilema nastává, když dárek pro muže kupujeme k jeho narozeninám nebo k svátku – to už je výběr trošku osobnější a měli by jsme si dát opravdu záležet.  

Při větších životních událostech, napr. dárek pro muže k výročí svatby, u životního jubilea nebo za úspěšné zdolání státnic, je vhodné investovat spíše do zážitků, protože pouze ty s námi zůstanou už napořád a nikdo nám je nikdy neveme.

jsou taky výborná investice i v případě, že sháníte dárek pro muže, který má prakticky „všechno“ a spíše očekáváa v dárkové krabičce něco originálního. 

Jak správně darovat dárek muži?

Způsob darování vybraného dárku je už jen a jen na Vás a závisí ve velké míře od vzájemných vztahů s obdarovaným mužem. Pokuď je to dárek pro přítele můžete klidně odhodit všechny zábrany a spolu s originálním dárkem věnovat i samu sebe! ;-) Asi nejneutrálnější a nejběžnější způsob je předat dárek šťastlivci před začátkem oslavy a pak sledovat to napětí a jiskru v očích během rozbalování dárků. Aby dárek byl vskutku originální, můžete jako bonus vyrobit vlastní přání nebo přidat zajímavé foto s věnováním....

V každém případě, nevěšte hlavu a neházejte flintu do žita, když se se svým dárkem nestrefíte. Cení se především snaha a celková atmosféra při samotné události nebo oslavě. 

Takže hlavu vzhůru, milé dámy, a hurááááá na lov dárků pro muže! Doufáme, že Vám při tomhle lovu náš článek poslouží jako menší inspirace a zjednoduší Vám výběr toho správného a dechberoucího dárku. 

Přejeme hodně kreativních nápadů, o které se pak s námi neváhejte podělit i v komentářích! :-P

Inzertní sdělení

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Jak najít správný dárek pro muže k Vánocům? - diskuze

Poradna

Dobrý den paní doktorko,
chtěla jsem se ujistit v jakém případě může průjem ohrozit účinnost antikoncepce. Pokud bych měla například řidší stolici za 10h po užití antikoncepce a nejednalo by se o vodnatý opakovaný průjem, může byt účinek antikoncepce snížen? A v jakém případě je lepší užít druhou tabletu antikoncepce? Podle příbalového letáčku antikoncepce Azalia je její účinek snížen pokud je průjem do 4h od užití. Jedná-li se o řidší stolici a ne vodnaty průjem a je až za ty 4h od užití, může byt účinek snížen nebo nikoliv? Děkuji za Vaši odpověď

Dobrý den, pokud je průjem 10 hod po užití tabletky, pak by neměl být účinek snížen.. Jde o časový limit, ne o konzistenci stolice. Za 10 hod je tableta v trávicím traktu dávno vstřebaná a proto ji nemůže průjem ovlivnit. Řiďte se tedy informacemi v příbalovém letáku.

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | dnes, 17:51
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce