banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Žádné strachy a obavy - diskuze

23 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ale cítím se neuvěřitelně šťastná a spokojená.Po dlouhé době mám pocit hrozné vyrovnanosti a síly.Kdopak se pokusí to zničit?????
Snad nikdo. Ať to vydrží
@Hela Děkuju
Aničko snad nikdo moc ti to vyrovnané a štastné období přeju
Přeji aby to nezničil nikdo
Anicko, asi to bude tim, zes nasla sama sebe. Zjistila jsi, co vsechno dokazes a jakou mas cenu. A ja te obdivuju, co toho zvladas, fakt.Tak at ten pocit dlouho vydrzi
Přeji, aby ti to dlouho vydrželo.
Ani co pak je to za otázku?NIKDO!!! Ať ti tenhle stav vydrží co nejdéle
snad nikdo,to je moc dobře
Ani,mysli pozítvne.
To je dobře.
tohle zkopíruju a budu ti to posílat v těch depresivnějších dnechjsem šťastná že jsi šťastná
Ja.Rozhodla jsem si udelat tygri predlozku do obyvaku. Bojis se?Tyyygr tyyygr tygr s Indie, konce tydne se nedozije

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici