NL-Clinic GEST Praha

Příjemné prostředí, profesionální přístup a diskrétní jednání při péči o jakéhokoliv klienta, to je pražská klinika reprodukční medicíny a gynekologie NL-Clinic GEST Praha. Jsme zde pro Vás již více jak 20 let a naše poslání se nemění: 

„Umožňujeme Vám zažít pocit radosti z narození dítěte.“

Rádi se podílíme na vzniku nové rodiny.  

GEST je správná volba pro léčbu neplodnosti

Žádné zbytečné zákroky, které nepotřebujete. Postupujeme od jednodušších metod po složitější, častokrát pouze upravíme přirozené schopnosti k početí a lékařského zásahu není třeba. Každý pár má zde svého lékaře, který vede léčbu. Tím je zajištěna optimální léčba na míru. Nebudeme Vám nabízet zbytečné metody, které Vás finančně či časově zatíží.  Naším cílem je Vaše spokojená rodina.

Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami.  

Od historie po současnost

Své úspěchy stavíme na dlouholeté tradici. Jsme jedno z nejdéle fungujících center asistované reprodukce v České republice, založené v roce 1998 (Prohlédněte si interiér). 

„Držíme se nejnovějších celosvětových trendů, naše metody se neustále zdokonalují. A k tomu máme tým špičkových lékařů.“

Primářkou kliniky je doktorka MUDr. Monika Poláková, věnující se problematice v gynekologii, porodnictví a zejména příčinám neplodnosti již 19 let. 

MUDr. Poláková s pacientkou na klinice GEST. 

Úspěchy

Náš tým lékařů a embryologů pomohl na svět již více než 4000 dětí. 

„Kde ostatní selhávají, my vítězíme.“

Při umělém oplodnění (neboli asistované reprodukci) pomocí metody IVF (s vlastními vajíčky) máme skvělé výsledky, které významně převyšují celorepublikový průměr (přesvědčte se zde). 

  • Co způsobuje neplodnost u mužů? 

Mužská neplodnost je dána zejména kvalitou ejakulátu. Mezi nejčastější příčiny patří snížený počet spermií či jejich menší pohyblivost. 

  • Co způsobuje neplodnost u žen? 

Neplodnost u žen je obecně komplikovanější téma a může být způsobena více faktory, často však souvisí s kvalitou vajíček v souvislosti s věkem, poruchami ovulace či neprůchodnými vejcovody. 

Náš tým

 V současné době nejsou problémy s početím nic neobvyklého. Neplodnost se objevuje zhruba u 20 % párů, avšak netřeba se obávat. 

„Spokojenost klienta je u nás na prvním místě.“

Naše klinika má tým lékařů mnoha odborností a s jeho pomocí dokážeme odhalit, co problémy způsobuje, lidsky Vám je vysvětlit a najít optimální léčbu právě pro Vás. Nabízíme Vám také služby psychologa. 

MUDr. Daniel Alexander s klientkou

Kontakt

Nad Buďánkami II/24

150 00, Praha 5

telefon: +420 257 212 516 - 518

mobil: +420 602 328 346

info@gest.cz, www.gest.cz

Ordinační hodiny: pondělí – pátek: 8-19

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

NL-Clinic GEST Praha - diskuze

Poradna

Dobrý deň,
v 07/2016 som po pätnástich rokoch vysadila HAK. Menštruáciu som mala pravidelnú (27 dní vždy), ovulácia prebiehala v strede cyklu, hormóny so mnou doslova mlátili. V 05/2017 ultrazvuk ukázal rastúce folikuly a aj manželov spermiogram bol OK. Gynekologička mi nakázala brať vitamíny LadeeVita. Žiadne ovulačné testy a ani meranie teploty, že je to zbytočné a stresujúce. Často počas ovulácie bol manžel služobne mimo. V 08/2017 som podľa príznakom mala pocit, že už nám to konečne vyšlo, ale zázrak sa nestal. V 09/2017 ovulácia neprišla, hormóny "zhasli". O mesiac gynekologička nasadila Duphaston s tým, že po tomto 100% otehotniem. Keďže ani po 2 mesiacoch nič, ovuláciu som necítila. V 11/2017 som na 2 mesiace dostala Clostilbegyt, ale ani raz nezaúčinkoval. V práci kopec stresov, doma z každej strany každý doslova hučal, že sa mám "zapozerať" po deťoch, čo psychike tiež neprospelo. Povedala som si, že to 3 skúsime to bez hormónov a netlačiť na pílu. Zas nič. Minulý mesiac som došla ku gynekologičke, ktorá naraz začala hysterčiť, že mám práve po 35. narodeninách a naoordinovala mi Inofolic. Ak to do 3 mesiacov nezaberie, pošle ma do CAR-u. Je však normálne, že mi ani nevyšetrila hormonálny profil a nikdy neriešila folikulometriu. Všade čítam, že sa to bežne robí, ale mne povedala, že v CAR-e robia všetky testy, ktoré bežným gynekológom zdravotné posťovne nepreplatia. Je toto správny postup gynekologičky?
Pre info: nadváhu nemám, váha 60 kg, výška 170 cm. Od malička mám problém so spánkom, už ako dieťa som celé noci nespávala a cez deň bola unavená. Posledných 10 rokov užívam melatonin každý večer, inak by som nezaspala alebo ak aj, po hodine by som sa zobudila a do rána nespala. Pred užívaním antikoncepcie som mala akné. Po vysadení HAK sa akné vrátilo relatívne mohutne na moj vek. Práca dosť stresujúca a vyčerpávajúca. Po začatí užívania Shatawari a Fenugreek (už týždeň) pociťujem menej stresu. Menštruácia po vysadení Duphastonu pravidelná každých 26 dní, teraz 27 dní (prišla dnes). Inak som dotaraz žiadne mimoriadne ochorenia neprekonala, ani bežnú chrípku som nemala skoro 20 rokov. Minulý týždeň som si objednala tabletky Maca a kvapky Gynex, že vraj pomáhajú...
Mám čakať ešte 2 mesiace na zázrak z Inofolicu (ovulácia podľa ovulačných testov neprebehla) alebo rovno sa tlačiť na vyšetrenia gynekologičku, či si to rovno nasmerovať do CAR-u?
Ďakujem za odpoveď.
Príjemný deň prajem

Dobrý den, ve vašem případě by opravdu mělo být potrvzeno či vyvráceno, zda ovulace probíhá - nejlépe podle folikulometrie kolem termínu očekávané ovulace. Pokud se opravdu prokáže, že ovulace neprobíhá, pak je třeba zjistit příčinu. To, zda je vaše gynekoložka schopná tyto věci sama vyšetřit či zda vás pošle na CAR, je na vaší společné domluvě. Je pravdou, že v CAR proběhne komplexní vyšetření a po 2 letech neúspěšného snažení je konzultace na místě.

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | 23.04.2018, 10:29
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce