NL-Clinic GEST Praha

Příjemné prostředí, profesionální přístup a diskrétní jednání při péči o jakéhokoliv klienta, to je pražská klinika reprodukční medicíny a gynekologie NL-Clinic GEST Praha. Jsme zde pro Vás již více jak 20 let a naše poslání se nemění: 

„Umožňujeme Vám zažít pocit radosti z narození dítěte.“

Rádi se podílíme na vzniku nové rodiny.  

GEST je správná volba pro léčbu neplodnosti

Žádné zbytečné zákroky, které nepotřebujete. Postupujeme od jednodušších metod po složitější, častokrát pouze upravíme přirozené schopnosti k početí a lékařského zásahu není třeba. Každý pár má zde svého lékaře, který vede léčbu. Tím je zajištěna optimální léčba na míru. Nebudeme Vám nabízet zbytečné metody, které Vás finančně či časově zatíží.  Naším cílem je Vaše spokojená rodina.

Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami.  

Od historie po současnost

Své úspěchy stavíme na dlouholeté tradici. Jsme jedno z nejdéle fungujících center asistované reprodukce v České republice, založené v roce 1998 (Prohlédněte si interiér). 

„Držíme se nejnovějších celosvětových trendů, naše metody se neustále zdokonalují. A k tomu máme tým špičkových lékařů.“

Primářkou kliniky je doktorka MUDr. Monika Poláková, věnující se problematice v gynekologii, porodnictví a zejména příčinám neplodnosti již 19 let. 

MUDr. Poláková s pacientkou na klinice GEST. 

Úspěchy

Náš tým lékařů a embryologů pomohl na svět již více než 4000 dětí. 

„Kde ostatní selhávají, my vítězíme.“

Při umělém oplodnění (neboli asistované reprodukci) pomocí metody IVF (s vlastními vajíčky) máme skvělé výsledky, které významně převyšují celorepublikový průměr (přesvědčte se zde). 

  • Co způsobuje neplodnost u mužů? 

Mužská neplodnost je dána zejména kvalitou ejakulátu. Mezi nejčastější příčiny patří snížený počet spermií či jejich menší pohyblivost. 

  • Co způsobuje neplodnost u žen? 

Neplodnost u žen je obecně komplikovanější téma a může být způsobena více faktory, často však souvisí s kvalitou vajíček v souvislosti s věkem, poruchami ovulace či neprůchodnými vejcovody. 

Náš tým

 V současné době nejsou problémy s početím nic neobvyklého. Neplodnost se objevuje zhruba u 20 % párů, avšak netřeba se obávat. 

„Spokojenost klienta je u nás na prvním místě.“

Naše klinika má tým lékařů mnoha odborností a s jeho pomocí dokážeme odhalit, co problémy způsobuje, lidsky Vám je vysvětlit a najít optimální léčbu právě pro Vás. Nabízíme Vám také služby psychologa. 

MUDr. Daniel Alexander s klientkou

Kontakt

Nad Buďánkami II/24

150 00, Praha 5

telefon: +420 257 212 516 - 518

mobil: +420 602 328 346

info@gest.cz, www.gest.cz

Ordinační hodiny: pondělí – pátek: 8-19

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

NL-Clinic GEST Praha - diskuze

Poradna

Endiometróza a neplodnost

| Michaela001 | 10.03.2018, 19:49

Dobrý den paní doktorko, nemohu otěhotnět již 2 roky. Byla mi provedena diag.laparoskopie, při které přišli na endometriózu peritoneum. a mini cystu u vejcovodu. Bylo mi doporučeno otěhotnět. Je šance, že nyní čerstvě po odstranění endiom.dojde k přirozenému otěhotnění? Řeším, jestli čekat, nebo ihned na IVF, dokud je endiom.čerstvě odstraněná. Manzel má skvělý spermiogram. Ja mám vše průchodné, žádné srůsty, průchodné tuby. Moje sliznice na UZ byla vždy připravena na ovulaci a byl i dominantní folikul. Ovu testy mi ale nevychází. Mám i pravidelnou menstruaci (je bolestivá). Když není nic neprůchodné a endiometroza odstraněna, není ivf zbytečne? Bojím se ale, aby nerostla a nebyl pak problém i s ivf, případně zda tedy má imunita spermie neničí. Nechapu, pokud mám vše průchodne, jak mohla endiom.ovlivnit neplodnost. Je mi 33 let. Moc děkuji.

Dobrý den, endometrioza může ovlivnit plodnost v mnoha směrech. Endometrioza v oblasti vaječníků může ovlivnit kvalitu vajíček. To může být důvod vašeho problému, pokud jsou vejcovody průchodné a problém tam tedy evidentně není. Obecně, vzhledem k věku a 2 letému snažení bych příliš dlouho nečekala. Můžete tomu dát třeba 3 měsíce spontánního snažení, ale pokud by se nezadařilo, volila bych cestu IVF.

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | 13.03.2018, 15:17
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce