Inzerce
Inzerce
Inzerce

Veletrh FOR BABIES 2022 přinese zábavu i inspiraci pro vánoční dárky

Již podvanácté se ve dnech 6. až 9. října 2022 uskuteční veletrh potřeb pro děti a kojence FOR BABIES. Oblíbená akce pro maminky i nejmenší členy rodiny přinese novinky ze světa dětí, nejnovější hračky a potřeby pro nejmenší. Na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech bude možné nakoupit za výhodné veletržní ceny dárečky pod stromeček. Oficiálními vozy veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR GAMES jsou automobily značky FORD.

Rodiče, kteří mají doma ty nejmenší ratolesti, ocení možnost nákupů za veletržní ceny veškerého sortimentu na veletrhu potřeb pro děti a kojence FOR BABIES. Na letňanském výstavišti bude široký výběr kočárků, autosedaček, podzimní a zimní kolekce dětského oblečení, interaktivních hraček a mnoho dalšího. Jeden z partnerů veletrhu, značka Linteo Baby, přinese kromě širokého spektra svých produktů také příjemné překvapení pro všechny přítomné rodiče i děti.

Inzerce

V sobotu 8. října navštíví PVA EXPO PRAHA tvář značky, zpěvačka Monika Bagárová. Oblíbená umělkyně návštěvníkům veletrhu zazpívá u stánku Linteo Baby v dopoledních i odpoledních hodinách a chybět nebude ani autogramiáda. Kdo se už nemůže dočkat Vánoc, bude mít možnost připravit si s celou rodinou vánoční purpuru na workshopu, který chystá firma Leros. K dispozici pro pohodlí rodičů i dětí bude dětský koutek.

Podrobnosti na www.for-babies.cz.

Inzerce

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Veletrh FOR BABIES přinese zábavu i inspiraci pro vánoční dárky - diskuze

Poradna

Dobrý den, dceři je 5,5 měsíce a stále spinká ve vaku Swaddle me, kde má ručičky na hrudníku. Vadí vázání v tomto věku? Druhý dotaz se týká uspávání, usíná mi v náručí. Kdy je vhodné “učit” usínání v postýlce? Určitě nejsem zastánce vyplakávání.
Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, pokud je dítě ve vaku klidné, můžete ponechat, postupně bych doporučila uspávání v postýlce.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 13.01.2022, 16:06
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×