Inzerce
Inzerce
Inzerce

Pro nejvýhodnější miminkovskou výbavičku vyrazte na veletrh FOR BABIES 

Vše pro děti pod jednou střechou, to je jubilejní 10. ročník veletrhu potřeb pro děti a kojence FOR BABIES. Ať už sháníte výbavičku pro svého budoucího potomka, nebo jen potřebujete obnovit tu stávající, vyrazte ve dnech od 17. do 20. října 2019 na výstaviště PVA EXPO PRAHA.

 

Inzerce

Na tradiční akci se představí nejvýznamnější firmy, které nabízí kočárky, autosedačky, oblečení pro miminka i starší děti nebo oblíbené látkové plenky. Natěšené maminky, pyšní tatínkové a zasloužilí prarodiče, těšte se také na expozice plné dětských lahviček, dudlíků a kosmetiky, botiček nebo dětských kol a odrážedel. Velkým lákadlem jsou vždy pro návštěvníky akce i zajímavé veletržní slevy od vybraných vystavovatelů. Sháníte-li něco konkrétního, přijďte to ulovit za výhodnou cenu právě na FOR BABIES.

Inzerce

Na veletrhu můžete nejen nakoupit, ale také zabavit celou rodinu. Doprovodný program bude doplněn o zajímavé workshopy, přednášky na aktuální témata či představení trendů z oblasti vzdělávání dětí. Čekají vás také soutěže o hodnotné ceny či kreativní dílny. K dispozici bude dětský koutek a zázemí, kde můžete své miminko přebalit nebo nakojit, proto neváhejte a vezměte své nejmenší ratolesti s sebou.

Inzerce

Veletrh FOR BABIES se v areálu PVA EXPO PRAHA odehraje v souběhu s veletrhy FOR TOYS, FOR GAMES a BIO STYL-ECOWORLD. Přijďte si udělat ucelenou představu o nabídce pro děti a mnoha dalších produktech. Více o FOR BABIES na stránkách veletrhu www.for-babies.cz

 
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Pro nejvýhodnější miminkovskou výbavičku vyrazte na veletrh FOR BABIES - diskuze

Poradna

První botičky

| nupta | 02.08.2020, 13:08

Dobrý den, paní doktorko,

kdy je vhodné pořídit dítěti první botičky? Dcera (17 měsíců) udělala první krůčky před 14 dny a nyní přejde místnost. Máme ještě počkat nebo je už koupit. Děkujeme.

Dobrý den. Je již vhodné pořídit botičky. 

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 03.08.2020, 19:56
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×