Inzerce
Inzerce
Inzerce

Pro nejvýhodnější miminkovskou výbavičku vyrazte na veletrh FOR BABIES 

Vše pro děti pod jednou střechou, to je jubilejní 10. ročník veletrhu potřeb pro děti a kojence FOR BABIES. Ať už sháníte výbavičku pro svého budoucího potomka, nebo jen potřebujete obnovit tu stávající, vyrazte ve dnech od 17. do 20. října 2019 na výstaviště PVA EXPO PRAHA.

 

Na tradiční akci se představí nejvýznamnější firmy, které nabízí kočárky, autosedačky, oblečení pro miminka i starší děti nebo oblíbené látkové plenky. Natěšené maminky, pyšní tatínkové a zasloužilí prarodiče, těšte se také na expozice plné dětských lahviček, dudlíků a kosmetiky, botiček nebo dětských kol a odrážedel. Velkým lákadlem jsou vždy pro návštěvníky akce i zajímavé veletržní slevy od vybraných vystavovatelů. Sháníte-li něco konkrétního, přijďte to ulovit za výhodnou cenu právě na FOR BABIES.

Na veletrhu můžete nejen nakoupit, ale také zabavit celou rodinu. Doprovodný program bude doplněn o zajímavé workshopy, přednášky na aktuální témata či představení trendů z oblasti vzdělávání dětí. Čekají vás také soutěže o hodnotné ceny či kreativní dílny. K dispozici bude dětský koutek a zázemí, kde můžete své miminko přebalit nebo nakojit, proto neváhejte a vezměte své nejmenší ratolesti s sebou.

Veletrh FOR BABIES se v areálu PVA EXPO PRAHA odehraje v souběhu s veletrhy FOR TOYS, FOR GAMES a BIO STYL-ECOWORLD. Přijďte si udělat ucelenou představu o nabídce pro děti a mnoha dalších produktech. Více o FOR BABIES na stránkách veletrhu www.for-babies.cz

 
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Pro nejvýhodnější miminkovskou výbavičku vyrazte na veletrh FOR BABIES - diskuze

Poradna

Správný typ kočárku

| petra.rajmon | 20.02.2019, 19:00

Dobrý den paní doktorko, chystáme s miminkem cestovat a rádi bychom sebou sbalili menší sportovní kočárek,který se nám vejde do auta. Miminku je nyní 6 měsíců a zatím ještě nesedí, proto používáme ještě hlubokou korbičku. V době cestování mu bude 7 měsíců, jde mi o to, jestli mohu použít na procházky sportovní kočárek ( jde dát do lehu) , i když nevím jestli už bude umět sedět. Jedná se o 4 dny,nevím jestli mu to nebude vadit kvůli zádům. Co byste nám poradila,aby to bylo pro miminko pohodlné?Děkuji za odpověď.

Dobrý den. Můžete použít sportovní kočárek a nechat dítě v lehu.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 21.02.2019, 14:03
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce