FOR BABIES: veletrh pro všechny nastávající i stávající maminky

S očekáváním narození miminka je spojeno i nakupování výbavičky, bez které se v následujících měsících a letech neobjedete. Chcete-li si udělat ucelenou představu o nabídce kočárků, autosedaček a mnoha dalších produktů, pak byste neměla chybět na říjnovém veletrhu FOR BABIES. Více než 100 vystavovatelů přiveze na veletrh nejžhavější novinky, u vybraných vystavovatelů nebudou chybět ani veletržní slevy. Veletrh FOR BABIES se uskuteční od 19. do 22. října 2017 v areálu PVA EXPO PRAHA, a to spolu s veletrhy FOR TOYS a FOR GAMES. 

S očekáváním narození miminka je spojeno i nakupování výbavičky, bez které se v následujících měsících a letech neobjedete. Tradiční veletrh FOR BABIES představí i v letošním roce nejvýznamnější firmy, které nabízí kočárky, autosedačky, oblečení pro miminka i staří děti nebo oblíbené látkové plenky. Těšit se můžete i na expozice plné dětských lahviček, dudlíků a kosmetiky, capáčků a botiček nebo dětských kol a odrážedel. Pestrá nabídka vystavovatelů bude doplněna o zajímavé workshopy a přednášky na aktuální témata, které moderní maminky zajímají: barefoot obouvání, vaničkování nebo zdravé přebalování.  K dispozici bude dětský koutek a zázemí, kde můžete své miminko přebalit nebo nakojit.

Inzerce

Na veletrhu můžete nejen nakoupit, ale také zabavit celou rodinu. V sobotu 21. října 2017 se uskuteční dětský karneval Cestujeme s prasátkem PIGY. Na návštěvníky čeká bohatý program a soutěže o ceny. Spoustu zábavy si děti užijí i pří závodech šlapacích čtyřkolek nebo při jízdě na kolonožce. Chybět nebudou ani kreativní dílny nebo pohybová zóna od Sokola, kde se budou moci děti dostatečně vyřádit. Svůj um pak předvedou děti z tanečního a pěveckého souboru Vonička. 

Inzerce

Veletrh FOR BABIES doplní ve stejném termínu veletrhy FOR TOYS, FOR GAMES a MODEL HOBBY.

Inzerce

Více informací najdete na www.for-babies.cz, zlevněnou vstupenku pak na www.for-babies.cz/sleva.

Inzerce

Inzertní sdělení

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

FOR BABIES: veletrh pro všechny nastávající i stávající maminky - diskuze

Poradna

První botičky

| nupta | 02.08.2020, 13:08

Dobrý den, paní doktorko,

kdy je vhodné pořídit dítěti první botičky? Dcera (17 měsíců) udělala první krůčky před 14 dny a nyní přejde místnost. Máme ještě počkat nebo je už koupit. Děkujeme.

Dobrý den. Je již vhodné pořídit botičky. 

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 03.08.2020, 19:56
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×