Středa a čtvrtek - diskuze

 • Středa a čtvrtek
  U nás zase bacílky, tentokrát u mužské části rodiny. Ve středu se necítil dobře taťka ale i tak vyrazil do práce. Ondru bolelo celé tělo a krček, pro mně to znamenalo naložit omladinu do auta, holky zavést do školky, Ondru ke tchýni s výbavou léků a já vzhůru na 8hod do práce poprvé autem. V práci se mi líbilo, byli jsme na pohádce v divadle kde jsem nebyla už hrozně dlouho. Odpoledne jsem první navštívila lékárnu, následně vyzvednout Ondru a na závěr holky ve školce, Anička měla do 16hod kroužek tak to vyšlo akorát. Doma pak už jen počkat na taťku a udělat krizový plán.
  Dnes ráno vyrazil taťka k doktorce, já s holkama do školky, cestou zpět jsme se opět potkali a zaběhli do lékárny spolu, má začínající angínu  . Do práce jel pro jednou autem. Já popadla Ondru a vyrazili jsme autobusem ke tchýni a já následně na autobus směr Šumperk. Musela jsem na zdravotní pojišťovnu, na chvilku se zastavit u našich a honem do práce. Odpoledne pro holky do školky, já měla ještě schůzku s učitelkou od Terezky a společně jsme vyrazili pouštět draky. Taťka cestou z práce vyzvedl Ondru a vzal ho domů. Zítra se budou kluci léčit doma spolu, Ondra už je na tom líp tak snad to zvládne bez doktora.
  Máme vcelku obyčejný kolotoč každý den  
  Ady.S   | 11.10.2018 19:56:39 | Reakcí: 1, poslední: 11.10.2018 20:53:34
  Reagovat | Skrýt reakce | URL příspěvku

Téma: DNES: Můj dnešní program, počasí dnes, nálada dnes, DNES slaví (strana 3683)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce