Chmury zažehnány - diskuze

  • Chmury zažehnány
    Včera v noci jsem už byla úplně smutná a zoufala a pak jak mávnutím kouzleného proutku mě to přešlo.Proč se trápit,že jo.
    Ráno začalo hezky i když v 5 ráno.Ajaj.V plánu nebylo nic,jen koupit rohlíky,ananas a noviny.No...P byl včera seřvan,že stále nemá oblek na svatbu jejího syna co už je za 14 dní.Tak jsme šli omrknout obchody a půjčovny.Půjčovnu jsme nenašli ani jednu a netu zjistili,že půjčovné stojí od 2,5 tisíce nahoru.Všechny obchody jsme odešli a oblek má.Takhle to zní jednoduše,ale my objeli zase celou Ostravu,vyzkoušel snad 100 obleků,děs.Když jsme chtěli jet z centra domů,byla někde havárka a nejezdili nikam tramvaje.My strategicky šli tam kde je odkláněli.A hned přijela tramvaj.První po půl hodině,to jsme měli štěstí.Byla prázdná což se pak nedalo říct na další zastávce,to praskala ve švech.Dojeli jsme znova do šopinu a koupili oblek co jsme vybrali jako první,no mohli jsme si ušetřit 4h.A konečně mohli jít koupit to jídlo.O víkendu budu sama s Honzou a chvilku s P,tak,že stačilo koupit fakt málo.Doma už se balila Zuzanka na chalupu,jela tam se ségrou a její rodinou.Naši už tam jsou.Už mají všichni za sebou večerní grilovačku. Ti se mají.Honza šel odpoledne jezdit na kolo.Jak přišel tak už byl pryč i P tak jsme spolu super pokecali.S Honzou si moc rozumíme,máme stejnou povahu.
    Honafa   | 19.05.2017 20:28:50 | Reakcí: 3, poslední: 20.05.2017 08:26:44
    Reagovat | Skrýt reakce | URL příspěvku

Téma: DNES: Můj dnešní program, počasí dnes, nálada dnes, DNES slaví (strana 3496)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce