DNES: Můj dnešní program, počasí dnes, nálada dnes, DNES slaví - nové reakce
Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 37 460 příspěvků
sobota + neděle
odpočinkový víkend..Pátek
jo a stejně hodně závisí i na učiteli. Naše škola má údajně dobrou pověst, ale co Kuba má teď za učitelku třetí čtvrtou třídu..., spokojená nejsem, je na ně moc hodná a naučí ve výsledu prd, ani Kuba ji nebere... Je to nová učitelka, nevím měla jsem za to, že tam je ten učitelský sbor ustálený, asi ne...Pátek
když to tak čtu, tak být v tvé situaci, tři děti, kdy nikdy nevíš, co se s nimi vyvrbí, tak si pošlu do té nejbližší, ať může když tak dojít sama jak do školy tak ze školy. Navíc je předpoklad že tam budou chodit děti i z okolí a spíše si najde nové kamarády.. První stupeň ty děti jsou ještě většinou takové neškodné, výjimky se samo vždy najdou, a druhý když tak budeš řešit jinou školou, nevím jak je to u vás, ale vím že stejně většinou s těmi dětmi šachují, protože někteří odchází na gympl...Navrat z hor a neco k tomu
Asi Tě tím nechtěl zatěžovat, nebo to prostě neřešil, oni se tím zabývají, až když je to aktuální. Ale chápu, je to o nervy. Kde je teď? Už tam dojel?Pátek
hele ono obě ěkoly mají svá pro a proti.Ta naše je sice pověstí nic moc,ale je plná dětí,takže rodiče je tam hlásí došla by to tam sama,je to 5 minut od baráku bez přecházení silnic a dojíždění.Ta lepší škola je 5 minut k autobusu,5 minut jízda a tak 10 minut pěšky do kopce odlehlou vilovou čtvrtí s takovým jakoby podivným lesíkem u školy a jedním vlakovým přejezdem.Mě děsí ta cesta kdyby chodila sama.Pamatuješ tak před 7 lety v Praze jak bylo pátrání po asi 8mi leté holčičce jak se ztratila cestou ze školy?Byla to velká aféra,v tv se neřešilo nic jiného,našli jí pak mrtvou to mě děsí,bylo to sice na druhé straně Prahy,ale tahle škola má kolem dokola úplně stejný terén taky ředitel když nás školou procházel,tak ukázal na protější kopec s naším sídlištěm a řekl,že místní mu říkají masokombinát na děti tak si říkám,aby tam nakonec nebyla nějaká nevraživost vůči "přespolním",sice nejspíš mezi rodičema,ale ty děti to slyší a do kolektivu to donesou,známe.To jsem si taky říkala,že třeba se za chvíli Barča s Adélkou pohádají a bude po kamarádství,všechno to furt přemílám,ale ať to beru z leva do prava,nebo zprava do leva,tak se nemůžu dobrat konce asi si hodím korunou,to mě připadá jako nejlepší řešení.Mám toho dost..
Prasečí smrt je vždy vítaná.Navrat z hor a neco k tomu
Manžel to zabilSouvisející články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
20 %
31 hlasů
4 %
6 hlasů
15 %
23 hlasů
43 %
66 hlasů
17 %
26 hlasů
Celkem hlasovalo 152 unikátních návštěvníků