Inzerce
Inzerce
Inzerce

Milé dámy, dovolila jsem si přesunout Va - diskuze

 • Milé dámy, dovolila jsem si přesunout Vaši diskuzi za zmíněný příspěvek. Vychytávky budou maminkám sloužit možná i za 10 let, proto bychom v nich měly udržet určitý systém, ať nám v nich tedy nevzniká co by nová vychytávka diskuze k vychytávce již napsané.
  Děkuji za pochopení a přeji všem krásný první prázdninový víkend    

  Ahoj Terezko,
  napsala jsi to za mne té Renče. Asi bych nereagovala lépe. Možná trochu expresivněji. Teď jsem uložila rodinku a četla co píše nick Renča, mně i tobě, četla jsem i tebe. Cítím to přesně jako ty, ano, to není diskuze,ale snaha napadat,vytrhávat věci z kontektu a překrucovat. Přesně jsi vystihla slůvkem přesládle. Ona dáma tobě i mně vkládá do úst co jsme neřekly.
  Každopádně ti děkuji. Myslím, že jsi správně naznačila další tvoje reakce-prostě už s ní nediskutovat. Znám podobné týpky, bude přepisovat celé řádky, citovat, zdůvodňovat atd. A když ji budeme oponovat napadne nás, že jsme jedna a tatáž.
  Ať si píše co chce,také s ní nebudu diskutovat. Než zítra odjedeme tak ti ještě písnu. Koukám, že Rézince bude měsíc, dej jí za mne pusinku a gratuluji oběma.
  Pá Veronika

  autor: VeronikaD Poslední změna: 28.06.2007

  [ Reagovat na příspěvek ]


  Verčo myslím, že ste na Renču vyjeli skoro bez důvodu....každý má právo na svůj názor a zas tě nějak moc neosočovala, jen nesouhlasila se vším co si napsala.
  kamila 29.06.2007 23:10:05, počet příspěvků: 0
  [ reagovat ]

  Baby on line   | 30.06.2007 09:02:03 | Reakcí: 4, poslední: 01.07.2007 19:10:09
  Reagovat | Skrýt reakce | URL příspěvku
  • \
   RE:
   Ahoj (k tomuto tématu už definitivně naposled), neměla jsem v úmyslu svým diskusním příspěvkem komukoli ublížit, natož pak roznítit vášně a ve finále snad sčítat body "pro mě a proti mě". Bohužel se to zvrtlo...
   Nicméně díky všem, co mě podpořily (jsme tu skoro samé holky, že?) a snad tím daly najevo, že chápou, že věci jsou vnímány různými lidmi různě a někdy něco prostě vidíme stejně, někdy jinak. No a tom život přece je. Hezký víkend!
   Renča   | 30.06.2007 11:26:33
   Reagovat | URL příspěvku
  • \
   RE:
   Já nevím holky, osobně si myslím, že každá máme právo říci svůj názor!Od toho diskuzní fóra jsou a každý máme možnost reagovat na to, jestli se nám něco nezdá, nebo naopak můžeme souhlasně přikyvovat..
   Každý to máme jinak, někdo nemá takových možností jako Verča.Ta má výhodu v tom, že plně kojí, má možnosti,které někteří z nás ani nemají.
   Např. já..kojila jsem první dva týdny a pak ze stresu mlíčko ztratila..z toho důvodu ale nejsem špatná máma..mému drobečkovi chutná mlíčko umělé a příkrmy miluje..:-))
   Ono je určitě fajn kojit,mateřské mléko má podle všeho spoustu léčivých účinků (ale jsou i jiné možnosti :-))
   Co se přibýrání týče, tak osobně si myslím, že váhu předem nelze ovlivnit.Při své výše 178 jsem před otěhotněním měla 59kg.Těsně před porodem jsem byla o 13kg těžší a nikde to ani trochu vidět nebylo..i to bříško bylo mrňavé :-)).Určitě hodně záleží na kostře člověka.Nesouhlasím s tím, že by se ženská měla přežírat,ale zas se omezovat kvůli tomu, aby náhodou nepřibrala víc než je nutno??To je blbost.Mám kolegyni v práci, která při prvním dítěti přibrala přes 20kg a to skoro pořád jedla jen ovoce...Každý to máme prostě jiný.
   Tím chci říct, že není důvod se tu napadat, každý smíme říci svůj názor,ale jsme dospělé ženské, jsme mámy od dětí, tak snad není nutné se kvůli jednomu příspěvku, jenž se zrovna dvakrát nezamlouvá, ukamenovat?  
   Lillynka   | 01.07.2007 15:57:51
   Reagovat | URL příspěvku

Téma: Péče o postavu nejen po porodu (strana 1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce