Vyrážka

Dobrý den, máme dvouměsíčního chlapečka a má pořád velmi suchou a hrubou kůži na tvářích, bradičce... prostě v obličeji. Prý to nic není, ale i tak bych se Vás ráda zeptala, zda je důvod k panice a čím to mazat, ošetřovat. Měl hodně potničky, ale ty ustoupily, a teď tohle. Děkuji za odpověd a přeji krásný den. Lucka

Odpověď MUDr. Ludmila Vomelová, pediatr:

Malí kojenci mívají velmi často kožní reakce a nezmaná to, že se z toho vyvine ekzémové onemocnění. Zkuste obklady z černého čaje a na namazání Bepanten, také Bioderma má speciální krém - Perioral. Pokud se to nezklidní, konzultujte s kožním lékařem.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

Vyrážka - diskuze


Vyrážka - poradna

Antikoncepce

| Blaanka | 20.10.2016, 11:57
Dobrý den,
začala jsem špinit 8 dní před menstruací. Myslela jsem, že přišla menstruace. Špinění s křehkou krví bylo 2 dny. Začínám brát hormonální antikoncepce a tudíž jsem si v den špinění vzala 1. prášek. Je to problém? Mám pokračovat dál v uživání HA (hormonální antikoncepce)? Bude i tak fungovat 100% ochrana?

Dobrý den, ano, už v užívání pokračujte, pokud jste začala, jen se chraňte raději 14 dní od začátku užívání ještě jinou metodou.

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | 21.10.2016, 07:10
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce