EUROPE IVF International 

EUROPE IVF International s.r.o., centrum asistované reprodukce, bylo založeno v roce 2010 se záměrem vybudovat soukromou kliniku poskytující komplexní léčbu poruch neplodnosti.

Máme poněkud odlišnou filozofii než velká centra. Snažíme se o maximální individuální přístup s přesným vysvětlením postupu léčby a optimalizací výsledku. Daří se nám spojit dlouholeté zkušenosti v léčbě neplodnosti s udržením nejnovějších trendů v embryologické laboratoři, což nám zaručuje dosahování vysoké úspěšnosti v léčbě a jsme opravdu osobně zainteresováni na každém jednotlivém případu. 

V minulém roce vzrostl počet provedených zákroků, včetně rozsáhlého dárcovského programu, o průměrně 25% (například Česko o 140%,  Německo o 26%, Itálie o 15%, Srbsko a Chorvatsko o 19%).Tato čísla potvrzují, že se na nás obrací stále větší množství nových klientů. Nabízíme i rozsáhlý dárcovský program. Nutno doplnit, že většina našich klientů absolvovala několik neúspěšných pokusů v jiných českých i zahraničních centrech.

Pro doložení špičkového vybavení laboratoře uvádíme, že již od roku 2012 používáme dva přístroje Embryoscope pro kontinuální monitoring vývoje embryí, což umožňuje vybrat nejlépe se vyvíjející embrya pro transfer a, tím pádem, co nejvyšší úspěšnost otěhotnění, čímž odpadá nutnost opakovaných pokusů. Od roku 2016 používáme i nový speciální přístroj Saturn 5™ Laser System, pomocí kterého provádíme metody asistovaný hatching a biopsie embrya pro preimplantační genetickou diagnostiku a screening. 

Komplexnost služeb dokládá i možnost ambulantního provedení hysteroskopického vyšetření dutiny děložní, vyšetření průchodnosti vejcovodů či, v případě nutnosti, chirurgického zákroku k získání spermií přímo na naší klinice.

„Touha po dítěti je jednou z nejzákladnějších tužeb člověka. Cesta k naplnění této touhy bývá někdy složitá. Dovolte nám být Vašim průvodcem a partnerem na této cestě“, říká vedoucí lékař kliniky dr. David Kult.

Kontakt:

EUROPE IVF International s.r.o.

Nad Výšinkou 2868/2, 150 00 Praha 5

Tel: +420 257 225 751     Fax: +420 257 310 409

info@fertility-ivf.eu | www.fertility-ivf.eu | www.europeivf.eu

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

EUROPE IVF International - diskuze


Poradna

Dobrý den, chtěla bych se poradit ohledně ovulace. O miminko se snažíme půl roku, proto jsem začala chodit na folukulometrii. Vše nasvědčuje tomu, že jsem zdravá - v pořádku vejcovody, pravidelný menstruační cyklus 31 dní, byla jsem aji na sonografickém vyšetření štítné žlázy - v pořádku. Dvakrát jsem si zkoušela udělat ovulační testy, poprvé pozitivní 16. den cyklu, poté 14. den cyklu snažení a nic. Paní doktorka mi 13. den cyklu řekla, že prostřední není ovulační, respektive její slova byla: "není tam nic". Na velikost folikulů a nebo podobně neodpověděla, a na otázku, zda teda ovulace bude/nebude, kde může být problém mi řekla, že není věštkyně a ovulační testy jsou blbost, jen tahání peněz z lidí. Dala mi recept na clostylbegyt, já jsem si ho vzala s tím, že ještě tablety nevyberu z lékárny a zkusím zjistit o svém stavu co nejvíc. Moje následující otázky jsou: Mohu mít ovulaci při 31. dne cyklu i poměrně později? Je možné, že jsme vzhledek k délce cyklu snažili krátce? Může paní doktorka na folikulometrii - pokaždé je ještě brzo, opravdu nic nevidět? Mohu mít problém s ovulací aji když jsem zdánlivě zdravá? Žadné opožděné cykly, menstruaci mám pravidelně. Děkuji za jakoukoliv odpověď, která by mi mohla pomoct. Našla jsem ještě vitamíny Inofolic a nebo Nosifol, tak to zkusíme. A když nezaberou, tak si budeme stimulovat. Pěkný den, S.

Dobrý den, obecně pokud se snažíte půl roku, není to ještě nic zásadního. Až po roce snažení bez úspěchu by a Váš lékař měl cíleně pátrat po problému (zda probíhá ovulace, zda není problém v partnerovi, atd..). Problém může být samozřejmě na více úrovních. Zda máte v pořádku vejcovody se nedá říct. Musela byste absolvovat sono salpingografii (nastříknutí vejcovodu pod ultrazvukem) či laparoskopii. Bez těchto vyšetření se nelze o vejcovodech vůbec vyjadřovat - nejsou za normálního stavu na ultrazvuku vidět. Co se týče ovulace - na ovulační testy se opravdu nelze 100% spolehnout. Spíše bych věřila tomu, co se ukazuje před ovulací na ultrazvuku. Pokud ovulace probíhá cca v polovině cyklu, měly by být na ultrazvuku několik dní před ní patrny rostoucí folikuly určitých rozměrů - např. 10. den cyklu folikul velikosti 12 mm ( je to pouze příklad...). Pokud nejsou na vaječníku patrny ani drobné folikuly v první polovině cyklu, pak zřejmě ovulace neproběhne. Pravidelný cyklus ale i tak mít můžete. Máte tedy více možností - počkat klidně ještě několik měsíců (problém opravdu být nikde nemusí) nebo zkusit stimulaci Clostylbegitem dle schématu. 

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | 19.01.2017, 08:10
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce