Sunar Fashion potřetí

Nově ve spolupráci s kapelou Chinaski

Kolekce, která zaručeně pobaví, taková je již třetí řada Sunar Fashion. Maminky a tatínkové mohou od května své děti obléci do oblečků s vtipnými a hravými hláškami. Tvůrci si letos na pomoc přizvali oblíbenou hudební skupinu Chinaski, která pomohla vytvořit limitovanou edici triček pro děti a jejich rodiče a zároveň se stala tváří kolekce Sunar Fashion 2015.

Chinaski

V kolekcích Sunar Fashion pro roky 2013 a 2014 byla hlavním motivem oranžová žirafka, která se objevuje také na produktech dětské výživy Sunar, doplněná o další jemné detaily. Letos celou kolekci zdobí stejné barvy, ale celkový styl oblečení se ubírá odlišnou cestou, než v letech předchozích. Jsou na ní totiž vtipné hlášky s doprovodnými malůvkami, které budou bavit nejen děti, ale i dospělé.

Body SunarKolekce Sunar Fashion pro rok 2015 obsahuje celkem čtyři kousky oblečení - body, čepičku, tepláčky a šatičky v odstínech šedé a bílé s oranžovým potiskem. Vtipných hlášek je pak k nalezení celkem šest – Sunar je IN!, Já SU NARcis!, Můj pupík miluje Sunar, Bez Sunaru ani prd! Sunar, fakt hustý a Bez Sunaru ani krok.

Kromě klasické kolekce vznikla také speciální limitovaná edice dětských triček, které jsou v kombinaci s dámskými/maminkovskými a pánskými/tatínkovskými tričky. Hlášky na ně navrhli členové hudební skupiny Chinaski. Design triček i navržené hlášky se odráží v písničkách kapely a jsou pro ně velmi typické.

Tričko ChinaskiPro maminky hudebníci navrhli hlášku „Stačí jen málo a budeme pár…“, pro tatínky zase „Já jsem tady vedoucí!“. Obě hlášky jsou také na tričkách pro děti, takže se mohou hrdí tatínci a maminky procházet se svými dětmi ve stejném nápaditém oblečení.

Stejně jako v minulých letech, i jsou letos oblečky ušity z těch nejkvalitnějších materiálů (100% bavlna a lycra) vyrobených v České republice bez umělých příměsí.

Kolekce budou moci maminky a tatínkové získat od května 2015 v rámci různých aktivit spojených se značkou Sunar a mimo jiné také v rámci soutěže Hledá se hvězda Sunaru. Zde se stačí zaregistrovat a nahrát unikátní kódy ze soutěžních balení Sunar complex. V nabídce výher je možné vybrat si obleček v požadované velikosti a mezi originálními hláškami. Mimo soutěž o kolekci Sunar Fashion je v rámci soutěže Hledá se hvězda Sunaru také možné hrát o hlavní cenu – stát se tváří časopisu Máma a já. K výhře je nutné nahrát unikátní soutěžní kód z balení Sunar complex a přímo na webu www.hvezdasunaru.cz navrhnout vlastní originální hlášku na dětské body. Za každý vložený kód lze vytvořit jednu soutěžní hlášku. Z návrhů s nejvíce hlasy vybere porota na konci soutěže vítěze.

Soutěž „Hledá se hvězda Sunaru“ probíhá od 1. května do 31. července 2015.
Děti v nové kolekci Sunar Fashion

www.hvezdasunaru.cz

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

Sunar Fashion potřetí - diskuze


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce