ReproGenesis IVF centrum

Držet dítě v náručí a prožít MATEŘSTVÍ, to je sen každé ženy. My jsme připraveni pomoci vám tento sen splnit.

Otázka problematiky asistované reprodukce začíná vstupovat  párům, které se snaží počít dítě, do života stále častěji. Statistiky uvádí, že problémy s početím  v České republice je postiženo přibližně  20 % párů. Odborníci naléhavě doporučují vyhledat odbornou pomoc párům ve věku nad 35 let, pokud nedojde k otěhotnění po šesti měsících pravidelného a nechráněného pohlavního styku.  Specializovanou  pomoc zajišťují centra asistované reprodukce, jakým je i ReproGenesis.

Naše klinika reprodukční medicíny ReproGenesis je privátním zdravotnickým zařízením, která sídlí v Brně, městu asistované reprodukci zasvěcené.  Specializujeme se na veškeré současné metody léčby neplodnosti, disponujeme moderním vybavením a týmem kvalifikovaných odborníků. 

Vedoucím lékařem kliniky je uznávaný specialista v oblasti gynekologie a reprodukční medicíny MUDr. Marcel Štelcl, který se problematice asistované reprodukce věnuje s úctyhodným zápalem již 14 let.

MUDr. Marcel Štelcl -vedoucí lékař kliniky

Vedoucí kliniky a laboratoří je Ing. Eva Blahová, která je dedikovaná problematice IVF, a to nejen jako erudovaný embryolog, již 13 let. 

Ing. Eva Blahová - vedoucí kliniky a laboratoří

A PROČ DŮVĚŘOVAT  PRÁVĚ NÁM?

Nejsme továrna

Klinika ReproGenesis neměla nikdy ambice stát se  největší klinikou svého druhu. Nechceme o sobě propagovat, že jsme nejlepší a výrazně odlišní od konkurence. Naše poselství je jasné – jsme na stejné odborné úrovni jako ostatní přední světová IVF centra a naším cílem je udržení tohoto standardu, stejně tak jako úspěšných výsledků.

Úspěšnost

Dosahované výborné výsledky a spokojení klienti jsou tím nejvýznamnějším argumentem pro výběr naší kliniky. Profesionální organizovaný tým, v kombinaci s moderním technickým vybavením kliniky,  je zárukou vysoké úspěšnosti v počtu dosahovaných těhotenství.

Důvěra

Strategie ReproGenesis je založena především na pěstování pozitivního vztahu mezi pacientem a lékařem, empatii a porozumění. Zkušenosti našich pacientů dokládají, že v ReproGenesis děláme vždy maximum pro to, aby byl přirozený stres související s léčbou minimalizován. 

Časová dostupnost léčby

Jsme schopni významně minimalizovat čekací dobu díky výborné organizaci všech našich týmů a propracované databázi dárkyň a dárců, tak  aby  léčba v ReproGenesis mohla být zahájena bez zbytečných prodlev.

Ambulance Reprogenesis

Cena

ReproGenesis nabízí vysoce kvalitní služby v léčbě neplodnosti, včetně příspěvků smluvních zdravotních pojišťoven.  

Legislativa

Úspěšná léčba neplodnosti se musí opírat také o znalost právních předpisů Evropských společenství, musí být dodržovány zákonem stanovené podmínky pro zajištění jakosti a bezpečnosti lidských tkání a buněk. Klinika striktně dodržuje pravidla a předpisy státních i evropských institucí a splňuje všechny tyto nezbytné podmínky.

Laboratoř Reprogenesis

Areál

Malebná budova kliniky ReproGenesis je situována v městské čtvrti Brno – Pisárky, v bezprostřední blízkosti brněnského výstaviště. Je snadno dostupná všemi dopravními prostředky. Možnost parkování je přímo v areálu, dostatek parkovacích míst je tak pro naše klienty zajištěn.

Klinika Reprogenesis

A ještě něco navíc…

Jako jedna z mála klinik sledujeme vývoj embryí kontinuálně kamerovým systémem, aniž by bylo nutné s embryi manipulovat mimo kultivační box. Tato metoda výrazně zvyšuje šanci na implantaci embrya do dělohy a na samotné otěhotnění.

V ReproGenesis  navíc jako bonus svým klientkám nabízí profesionální akupunkturu před a po transferu embryí.

Pokoj Reprogenesis

Pokoj Reprogenesis

Neslibujeme Vám zázrak, ale nabízíme možnost v něj věřit. Jedině tam, kde je naděje a víra, se sny mohou proměňovat ve skutečnost.

Adresa kliniky Kontakty GPS souřadnice kliniky
ReproGenesis Telefon: +420 530 338 338 N 49.193154
Hlinky 144 Fax: +420 530 333 099 E 16.573391
603 00 Brno-Pisárky Email: info@reprogenesis.cz  
Česká Republika    
(EXIT 190 z dálnice D1)    
 
 

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

ReproGenesis - diskuze


Poradna

Dobrý den, chtěla bych se poradit ohledně ovulace. O miminko se snažíme půl roku, proto jsem začala chodit na folukulometrii. Vše nasvědčuje tomu, že jsem zdravá - v pořádku vejcovody, pravidelný menstruační cyklus 31 dní, byla jsem aji na sonografickém vyšetření štítné žlázy - v pořádku. Dvakrát jsem si zkoušela udělat ovulační testy, poprvé pozitivní 16. den cyklu, poté 14. den cyklu snažení a nic. Paní doktorka mi 13. den cyklu řekla, že prostřední není ovulační, respektive její slova byla: "není tam nic". Na velikost folikulů a nebo podobně neodpověděla, a na otázku, zda teda ovulace bude/nebude, kde může být problém mi řekla, že není věštkyně a ovulační testy jsou blbost, jen tahání peněz z lidí. Dala mi recept na clostylbegyt, já jsem si ho vzala s tím, že ještě tablety nevyberu z lékárny a zkusím zjistit o svém stavu co nejvíc. Moje následující otázky jsou: Mohu mít ovulaci při 31. dne cyklu i poměrně později? Je možné, že jsme vzhledek k délce cyklu snažili krátce? Může paní doktorka na folikulometrii - pokaždé je ještě brzo, opravdu nic nevidět? Mohu mít problém s ovulací aji když jsem zdánlivě zdravá? Žadné opožděné cykly, menstruaci mám pravidelně. Děkuji za jakoukoliv odpověď, která by mi mohla pomoct. Našla jsem ještě vitamíny Inofolic a nebo Nosifol, tak to zkusíme. A když nezaberou, tak si budeme stimulovat. Pěkný den, S.

Dobrý den, obecně pokud se snažíte půl roku, není to ještě nic zásadního. Až po roce snažení bez úspěchu by a Váš lékař měl cíleně pátrat po problému (zda probíhá ovulace, zda není problém v partnerovi, atd..). Problém může být samozřejmě na více úrovních. Zda máte v pořádku vejcovody se nedá říct. Musela byste absolvovat sono salpingografii (nastříknutí vejcovodu pod ultrazvukem) či laparoskopii. Bez těchto vyšetření se nelze o vejcovodech vůbec vyjadřovat - nejsou za normálního stavu na ultrazvuku vidět. Co se týče ovulace - na ovulační testy se opravdu nelze 100% spolehnout. Spíše bych věřila tomu, co se ukazuje před ovulací na ultrazvuku. Pokud ovulace probíhá cca v polovině cyklu, měly by být na ultrazvuku několik dní před ní patrny rostoucí folikuly určitých rozměrů - např. 10. den cyklu folikul velikosti 12 mm ( je to pouze příklad...). Pokud nejsou na vaječníku patrny ani drobné folikuly v první polovině cyklu, pak zřejmě ovulace neproběhne. Pravidelný cyklus ale i tak mít můžete. Máte tedy více možností - počkat klidně ještě několik měsíců (problém opravdu být nikde nemusí) nebo zkusit stimulaci Clostylbegitem dle schématu. 

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | 19.01.2017, 08:10
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce