Silné noční pocení během menstruace

Menstruace | Baby on line | 12.12.2016, 11:06

Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem ohledně velice silného nočního pocení během menstruace. Tento problém se objevil až po porodu (porod proběhl před 17ti měsíci). Nekojím již 7 měsíců. Pocení se vyskytuje i přes to, že jsem začala užívat HA (Triregol 21+7 - užívala jsem ji i před otěhotněním). Má gynekoložka mi poradila brát antikoncepci bez přestávky, abych se pocení vyhla, což se mi ale nezdá jako řešení příčiny, pouze vyhýbání se problému. Nevím, jestli s tím nemůže souviset i slábnutí menstruace (je mi teprve 27 let). Prosím Vás tedy o radu, jak postupovat, případně kam se s problémem obrátit. Všude jsem četla, že je to hormonální nerovnováhou, ale nevím, jak se dá řešit. Moc děkuji za radu.

Dobrý den, noční pocení může být opravdu způsobeno hormonální nerovnováhou, obzvlášť pokud se vyskytuje v souvislosti s menstruací. Pokud by se vyskytovalo i v jiné době, může to být příznak jiných onemocnění. Vhodné by bylo odebrat hormonální profil, což Vám může zajistit Váš gynekolog a pokud by se změny v hormonálních hladinách potvrdily, pak se dají určitě řešit.

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | 12.12.2016, 10:12
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce