Persil Sensitive nyní i ve formě kapslí

Jak prát s citlivou pokožkou, ať jste dospělí nebo máte malé děti?

Naše pokožka je silná ani ne milimetr, přesto hraje životně důležitou roli při ochraně našeho organizmu před vnějším světem. Proto společnost Henkel vyvinula prací prostředky Persil Sensitive a aviváže Silan Sensitive, které jsou určeny zejména dospělým s citlivou pokožkou a dětem. K praní prádla si nyní kromě pracího prášku a gelu můžete nově vybrat i Persil Sensitive Duo-Caps – dvoukomorové předdávkované kapsle s obsahem přírodního mýdla a vůní mandlového mléka. Prášky a gely Persil Sensitive a aviváže Silan Sensitive doporučuje Evropské centrum pro výzkum alergií (ECARF).

Persil Sensitive je vhodný pro bílé i barevné prádlo a je účinný při nízkých teplotách už od 20°C. Nová vylepšená řada zahrnuje Persil Sensitive gel pro dokonalé odstranění skvrn, snadné předpírání nebo ruční praní, Persil Sensitive prášek zvlášť silný na odolné skvrny a nové gelové kapsle Persil Sensitive Duo-Caps s pohodlným dávkováním.

Persil Sensitive Duo-Caps

Inovativní dvoukomorové kapsle Duo-Caps nabízí kombinaci tekutého odstraňovače skvrn a složek rozjasňující prádlo, a to vše vhodné pro citlivou pokožku a předpřipravené k použití v jedné prací kapsli, kterou stačí dát do bubnu pračky. Speciální účinné složky jsou rozděleny do dvou jednotlivých komor a zůstávají plně chráněny fólií až do chvíle, kdy se rozpustí v pračce. Fólie kapslí je nejen 100% rozpustná ve vodě, ale také 100% biologicky odbouratelná. Díky tomu jsou Persil Sensitive Duo-Caps šetrné k životnímu prostředí.

Silan Sensitive

Citlivá pokožka je v dnešní době velmi častým problémem. Značka Silan proto nabízí inovovanou řadu Silan Sensitive, která zajistí, aby prádlo bylo měkké a jemné na dotek. K dispozici jsou dvě varianty – základní a s vůní Aloe Vera a mandlového mléka. Aviváže Silan Sensitive jsou vhodné jak pro jemnou pokožku miminek a malých dětí, tak pro osoby s citlivou pokožkou a alergiky, což potvrzuje i pečeť Evropského centra pro výzkum alergií (ECARF).

Více na 

Inzertní článek

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

Persil Sensitive nyní i ve formě kapslí - diskuze

Poradna

Dobrý den, paní doktorko, chtěla jsem se zeptat, jsem ve 12. týdnu těhotenství, dnes jsem byla u lékaře, nasadil mi antibiotika kvůli častému močení. Chodím co 15 minut na malou, tlačí mě to na močák. Sasadil mi antibiotika, i když v moči nebyla žádné infekce, strašně se bojím, že ty antibiotika můžou uškodit plodu. Mohla bych potratit z antibiotik? Děkuji.

Dobrý den,pokud v kultivaci z moči nebyly přítomny bakterie v dostatečnm množství, pak léčba antibiotiky zatím není na místě. Ta by měla být nasazena a v případě jednoznačně potvrzené infekce z kultivačního vyšetření. Spíše se snažte pít dostatek tekutin, také brusinky jsou dobré. Každopádně plodu ale tato léčba nijak neškodí. 

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | dnes, 09:38
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce