Vaše nápady

Dnes začnu otázkou: Kde se cítíte jako doma?

Tam, kde vám to někdo zařídí či nařídí :-)? Že ne?

Takže tam, kde si to zařídíte samy / i? Souhlasím, já taky.

Proto poprosím, nebojte se toho neadresného info@babyonline.cz, pište nám své nápady, náměty pro vylepšení BoL, aby se zde každá a každý z vás cítil/a co nejpohodlněji. Můžete psát i k tomuto textu do diskuze, budu pravidelně "vybírat".

Děkuji a všem krásný prodloužený víkend

Jana

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Vaše nápady - diskuze

Vložit příspěvekVšechny diskuze
 • Více obrázků
  Ahoj, zdravím z Egypta. Protože jsem daleko od rodiny a v podstatě v pušti, váš web mi vnesl světlo do života! A to nejen díky skvělým článkům, ale také proto, že jsem původně z Brna Řečkovic a paní doktorku Sedláčkovou i Ludvíkovskou, jsem navštěvovala do svých 18ti let. Ani nevíte jakou z toho mám radost, že jsem na vašem webu narazila zrovna na ně.

  Protože všechny informace o těhotenství a miminech získávám z internetu nebo knižek, jsou pro mě moc důležité obrázky. Vaše články jsou super, navštívila jsem více webů a tenhle se mi líbí moc, ale bylo by dobré doplnit články fotografiemi. Vim, že nejsou všichni tak mimo jako já   , ale určitě bude jednodužší vidět např. jak který typ přebalovacích podložek a pultů vypadá, než to lovit někde na stánkách prodejců.

  Přeji krásný den a zdravím ze Sinaje.
  Tris   | 13.09.2009 14:05:03
  Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvekVšechny diskuze

Vaše nápady - poradna

Problém

| Aanninka4444 | 24.10.2016, 19:36
Dobrý den, mám takový problém a chtěla bych znát váš názor. 18.-23.9. jsem měla normálně menstruaci, ale ze 27 na 28.9. v noci jsem měla pohlavní nechráněný sex, bez vyvrcholení ale nebyla jsem si jistá, tak jsem užila 28.9. večer postinor. Ale 4.10. jsem začala lehce krvácet a trvalo to do 8.10., tak jsem se dozvěděla, že to bývá po užití postinoru, ale ted čekám furt na měsíčky a nic...jsem ted nemocná, měla jsem angínu a mám zánět močových cest...myslíte, že se měsíčky dostaví? Je to krvácení mimo cyklus vážně kvůli postinoru? Trochu se bojím, jestli jsem od něj něco nechytla nebo tak, nebo jestli je možnost těhotenství.... Děkuji

Lékař na tento dotaz prozatím neodpověděl.


MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce