Mlíčko na každý den – nový nápoj od Sunárku

Značka Sunárek opět rozšířila svou produktovou rodinu, tentokrát o úplnou novinku, která v jejím portfoliu dosud chyběla. Je jí mléčný nápoj Sunárek Mlíčko na každý den, který se jistě stane chutnou a zdravou svačinkou pro děti. V každém balení o hmotnosti 160 g je celkem osm sáčků po 20 g. Díky vyváženému složení jednotlivých porcí je mléčný nápoj důležitým přísunem tolik potřebných vitamínů a především vápníku, který zajišťuje správný růst a vývoj kostí.

Sunárek pitíčko čokoládové Sunárek pitíčko vanilkové

Nové mlíčko je vhodné i na krátké i delší cestování a výlety, do svačinových boxíků do školky či školy. Díky svému praktickému balení a jednoduchosti přípravy si jej děti mohou vychutnat kdekoliv během chvíle. Stačí nasypat obsah sáčku do sklenice a smíchat se 150 ml horké nebo studené vody. Kromě toho, že si děti pochutnají na lahodném mléčném nápoji, najdou v každém balení také malý dárek, tetovačku s krásnou žirafkou, která se stala jeho neodmyslitelnou součástí.

Sunárek Mlíčko na každý den je určen dětem od 3 let a je k nalezení v regálech s rozpustnými nápoji v mléce a v sekci dětské výživy ve dvou oblíbených příchutích vanilka a kakao.

Více na:

Inzertní sdělení

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

Mlíčko na každý den – nový nápoj od Sunárku - diskuze


Mlíčko na každý den – nový nápoj od Sunárku - poradna

Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce