Tančící Danielka (lendy)

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

Tančící Danielka (lendy) - diskuze

Vložit příspěvekVšechny diskuze

Poradna

Dobrý den paní doktorko.
Můj problém začal po vysazení hormonální antikocepce injekcemi. Vysadila jsem ji před 4 měsíci. První měsíc bylo vše v normalu, ale pak se dostavila menstruace a uz me neopustila. Mám to už 3 měsíce v kuse ( maximálně jeden den jsem byla bez ní ). Nejdříve jsem to připisovala stresu z maturity a přijetím na VŠ, ale už dva měsíce jsem v klidu a žádná změna. Moje ddoktorka mi stroze sdělila ,, To se stává. To přejde samo. To je z toho jak jste hubená." Je pravda, že mám lehkou podváhu. Každopádně je to zničující a já jsem zoufalá. Proto se obracím na vás. Kdyby jste měla nějakou radu, budu nadšená. ( Jak říkám, s mou lékařkou už jsem se radila a je mi trapné ptát se jinde. Bojím se stejné odpovědi... jeste bych zduraznila, že žiji zdravě, nepiji, jsem mladá a nikdy jsem neměla podobný problém). Moc děkuji za odpověď!

Lékař na tento dotaz prozatím neodpověděl.


MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce