Jsme plnohodnotní partneři pro splnění vašeho snu o rodině!

Klinika Stellart

Klinika Stellart v rodinném prostředí poskytne právě Vám pocit důvěry, a pomocnou ruku při léčbě neplodnosti.

Zdravotní tým v čele s MUDr. Schmitzem, který se léčbou a diagnostikou neplodnosti zabývá více než 15 let, vám společně s embryology, sestrami a dalším personálem zajistí milý a empatický přístup, na vysoké profesionální úrovni. Jedinečnost každého páru, který navštíví kliniku Stellart je pro nás samozřejmostí a v tomto ohledu přistupujeme i k léčbě, jsme individuální a není to pouze fráze. Vzhledem k tomu, že někteří členové týmu kliniky Stellart mají osobní zkušenosti s IVF a díky němu svůj splněný sen, víme, o čem hovoříme a co děláme.

Klinika Stellart

Klinika Stellart vznikla v roce 2010, najdete jí v lázeňském městě Teplice, 89km od Prahy. Budova se nachází v historickém centru a prošla rozsáhlou a velmi citlivou rekonstrukcí, tak aby Vám mohla dodat pocit rodinného prostředí.

Klinika Stellart

Snažíme se maximálně všechny postupy v léčbě neplodnosti zkoordinovat tak, abychom pokud možno co nejvíce zkrátili dobu, kdy bude možné zahájit umělé oplodnění. Docílíme toho díky výborné spolupráci celého týmu kliniky Stellart, který má mnohaleté zkušenosti i se zahraničními klienty, kteří díky vzdálenosti vítají naši připravenost.

Klinika Stellart

V případě, že si sjednáte konzultaci na Klinice Stellart budete mít možnost, se sami přesvědčit o našem jedinečném přístupu a profesionalitě. Vždy se budeme snažit Vám pomoci stát se úplnou a šťastnou rodinou, ovšem upřímně říkáme, že i ta nejlepší léčba nemusí vždy vést k úspěchu.

Klinika Stellart

Kontakt:

Klinika Stellart s.r.o. 

Krupská 12/17

417 12 Teplice

Web: www.Stellart.cz

e-mail: info@stellart.cz

telefonní spojení: + 420 417 539 903

Mobil: + 420 608 760 661

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

Klinika Stellart - diskuze


Poradna

Dobrý den, chtěla bych se poradit ohledně ovulace. O miminko se snažíme půl roku, proto jsem začala chodit na folukulometrii. Vše nasvědčuje tomu, že jsem zdravá - v pořádku vejcovody, pravidelný menstruační cyklus 31 dní, byla jsem aji na sonografickém vyšetření štítné žlázy - v pořádku. Dvakrát jsem si zkoušela udělat ovulační testy, poprvé pozitivní 16. den cyklu, poté 14. den cyklu snažení a nic. Paní doktorka mi 13. den cyklu řekla, že prostřední není ovulační, respektive její slova byla: "není tam nic". Na velikost folikulů a nebo podobně neodpověděla, a na otázku, zda teda ovulace bude/nebude, kde může být problém mi řekla, že není věštkyně a ovulační testy jsou blbost, jen tahání peněz z lidí. Dala mi recept na clostylbegyt, já jsem si ho vzala s tím, že ještě tablety nevyberu z lékárny a zkusím zjistit o svém stavu co nejvíc. Moje následující otázky jsou: Mohu mít ovulaci při 31. dne cyklu i poměrně později? Je možné, že jsme vzhledek k délce cyklu snažili krátce? Může paní doktorka na folikulometrii - pokaždé je ještě brzo, opravdu nic nevidět? Mohu mít problém s ovulací aji když jsem zdánlivě zdravá? Žadné opožděné cykly, menstruaci mám pravidelně. Děkuji za jakoukoliv odpověď, která by mi mohla pomoct. Našla jsem ještě vitamíny Inofolic a nebo Nosifol, tak to zkusíme. A když nezaberou, tak si budeme stimulovat. Pěkný den, S.

Dobrý den, obecně pokud se snažíte půl roku, není to ještě nic zásadního. Až po roce snažení bez úspěchu by a Váš lékař měl cíleně pátrat po problému (zda probíhá ovulace, zda není problém v partnerovi, atd..). Problém může být samozřejmě na více úrovních. Zda máte v pořádku vejcovody se nedá říct. Musela byste absolvovat sono salpingografii (nastříknutí vejcovodu pod ultrazvukem) či laparoskopii. Bez těchto vyšetření se nelze o vejcovodech vůbec vyjadřovat - nejsou za normálního stavu na ultrazvuku vidět. Co se týče ovulace - na ovulační testy se opravdu nelze 100% spolehnout. Spíše bych věřila tomu, co se ukazuje před ovulací na ultrazvuku. Pokud ovulace probíhá cca v polovině cyklu, měly by být na ultrazvuku několik dní před ní patrny rostoucí folikuly určitých rozměrů - např. 10. den cyklu folikul velikosti 12 mm ( je to pouze příklad...). Pokud nejsou na vaječníku patrny ani drobné folikuly v první polovině cyklu, pak zřejmě ovulace neproběhne. Pravidelný cyklus ale i tak mít můžete. Máte tedy více možností - počkat klidně ještě několik měsíců (problém opravdu být nikde nemusí) nebo zkusit stimulaci Clostylbegitem dle schématu. 

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | 19.01.2017, 08:10
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce