Jsme plnohodnotní partneři pro splnění vašeho snu o rodině!

Klinika Stellart

Klinika Stellart v rodinném prostředí poskytne právě Vám pocit důvěry, a pomocnou ruku při léčbě neplodnosti.

Zdravotní tým v čele s MUDr. Schmitzem, který se léčbou a diagnostikou neplodnosti zabývá více než 15 let, vám společně s embryology, sestrami a dalším personálem zajistí milý a empatický přístup, na vysoké profesionální úrovni. Jedinečnost každého páru, který navštíví kliniku Stellart je pro nás samozřejmostí a v tomto ohledu přistupujeme i k léčbě, jsme individuální a není to pouze fráze. Vzhledem k tomu, že někteří členové týmu kliniky Stellart mají osobní zkušenosti s IVF a díky němu svůj splněný sen, víme, o čem hovoříme a co děláme.

Klinika Stellart

Klinika Stellart vznikla v roce 2010, najdete jí v lázeňském městě Teplice, 89km od Prahy. Budova se nachází v historickém centru a prošla rozsáhlou a velmi citlivou rekonstrukcí, tak aby Vám mohla dodat pocit rodinného prostředí.

Klinika Stellart

Snažíme se maximálně všechny postupy v léčbě neplodnosti zkoordinovat tak, abychom pokud možno co nejvíce zkrátili dobu, kdy bude možné zahájit umělé oplodnění. Docílíme toho díky výborné spolupráci celého týmu kliniky Stellart, který má mnohaleté zkušenosti i se zahraničními klienty, kteří díky vzdálenosti vítají naši připravenost.

Klinika Stellart

V případě, že si sjednáte konzultaci na Klinice Stellart budete mít možnost, se sami přesvědčit o našem jedinečném přístupu a profesionalitě. Vždy se budeme snažit Vám pomoci stát se úplnou a šťastnou rodinou, ovšem upřímně říkáme, že i ta nejlepší léčba nemusí vždy vést k úspěchu.

Klinika Stellart

Kontakt:

Klinika Stellart s.r.o. 

Krupská 12/17

417 12 Teplice

Web: www.Stellart.cz

e-mail: info@stellart.cz

telefonní spojení: + 420 417 539 903

Mobil: + 420 608 760 661

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

Klinika Stellart - diskuze

Poradna

Gestageny při neplodnosti

| lorakv | 23.02.2017, 12:37

Dobrý den, už delší dobu cca 17 měsíců se snažíme o otěhotnění. Jednou se nám to podařilo, ale bohužel došlo k samovolnému potratu. Partner má spermiogram v pořádku. Můj gynekolog nyní navrhuje nějakou hormonální léčbu (asi Gestagen), která se má užívat v druhé polovině cyklu. Můžete mi o tom říct něco více? Na internetu jsem o tom toho moc nenašla. Moc Vám děkuji za odpověď.

Dobrý den, pokud máte pravidelný menstruační cyklus a ovulaci, pak gestageny nasazené jen tak Váš problém určitě nevyřeší. Pokud má partner spermiogram v pořádku, pak je potřeba pátrat, zda není problém na Vaší straně: genetické a hematologické vyšetření - tím je potřeba začít. Na tato vyšetření by Vám měl napsat žádanku Váš gynekolog.

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | dnes, 07:05
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce