Kdy zařadit vařený vaječný žloutek?

Zdravím vás, ráda bych se zeptala, odkdy 7 měsíčnímu synovi zařadit do jídelníčku vařený vaječný žloutek, dále jestli můžeme začít už i s bílým jogurtem a lze do něj přidávat nějaké ovoce (přesnídávku nebo domáci výrobky, a také jestli se dají příkrmy připravit i z dýně? Myslím např. pyré nebo přesnídávka.

Odpověď MUDr. Ludmily Vomelové, dětské lékařky:

Vařený žloutek - polovinu 1x týdně - můžete již zařadit, bílý jogurt se doporučuje od 8. měsíce, ovoce i přesnídávku do něj lze přidat, příkrmy z dýně lze rovněž  nabídnout.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

Kdy zařadit vařený vaječný žloutek? - diskuze


Kdy zařadit vařený vaječný žloutek? - poradna

Mám nárok na mateřskou?

| Sabina123 | dnes, 13:45
Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Dnes jsem byla na okresní správě sociálního zabezpečení se zeptat, zda mi vyjde mateřská a tam mi řekli, že ano. Ale zapomněla jsem se zeptat, jestli to platí, i když jsem většinu těhotenství na neschopence. Jsem zaměstnaná od 16.1.16 a 2.5. jsem odešla na nemocenskou skrz těhotenství a smlouva mi končí 31.12.16 mám tedy i tak nárok na mateřskou, když jsem byla na neschopence?
Děkuji za odpověď.

Lékař na tento dotaz prozatím neodpověděl.


Mgr. Věra Tautová, DiS. | Babyonline
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce