Jak poznám fyzikální - minerální filtry?

Dobrý den, paní doktorko, jak poznám, že má opalovací přípravek pouze minerální filtry a žádný chemický? Nedokázali mně tuto otázku zodpovědět ani v lékárně. Děkuji.

Odpověď MUDr. Silvie Rafčíková, MBA, Kožní lékař ONLINE:

Dobrý den, "opalovací krém" s čistě minerálním filtrem  je povětšinou bílý v bílé krabičce, výroba je poměrně náročná a jen málo firem tyto čistě minerální filtry vyrábí - doporučuji Avene, zde jsou tyto filtry pravidlem. S pozdravem MUDr. Silvie Rafčíková, MBA

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Jak poznám fyzikální - minerální filtry? - diskuze


Jak poznám fyzikální - minerální filtry? - poradna

Antikoncepce

| Blaanka | 20.10.2016, 11:57
Dobrý den,
začala jsem špinit 8 dní před menstruací. Myslela jsem, že přišla menstruace. Špinění s křehkou krví bylo 2 dny. Začínám brát hormonální antikoncepce a tudíž jsem si v den špinění vzala 1. prášek. Je to problém? Mám pokračovat dál v uživání HA (hormonální antikoncepce)? Bude i tak fungovat 100% ochrana?

Dobrý den, ano, už v užívání pokračujte, pokud jste začala, jen se chraňte raději 14 dní od začátku užívání ještě jinou metodou.

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | dnes, 07:10
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce