Brambory nám způsobují bolesti bříška, jak tedy pokračovat s příkrmy?

Dobrý den, mám dceru, které bude na konci prosince 6 měsíců. Od nového roku se chystám zavádět příkrmy (zatím je plně kojená). Jen mám problém s bramborami - od narození, když jsem snědla i jen trochu brambor, měla velké bolesti bříška, takže jsem je na několik měsíců vypustila z jídelníčku a byl klid. Tento týden jsem je opět zkusila (asi 3 lžíce vařených brambor), abych viděla, jak na ně bude reagovat a bohužel jsme měly zase proplakaný celý večer i noc. Vím, že se brambory zavádí do příkrmů hned na začátku, myslíte, že je mám i přes tyto problémy zavést, nebo je mám odložit až na později a dávat raději jinou zeleninu?

Odpověď MUDr. Ludmily Vomelové, dětské lékařky:

Zavádění brambor odložte na později, místo brambor můžete použít rýži, nebo na zahuštění rýžovou nebo kukuřičnou nemléčnou kaši a druhy zeleniny začleňujte postupně.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

Brambory nám způsobují bolesti bříška, jak tedy pokračovat s příkrmy? - diskuze


Brambory nám způsobují bolesti bříška, jak tedy pokračovat s příkrmy? - poradna

Krvácení uprostřed menstruačního cyklu

| moni0062 | dnes, 20:26
Dobrý den, ráda bych se zeptala na Váš názor. Mám obvykle pravidelnou menstruaci cca po 30 dnech. Nyní se u mě objevilo krvácení již 12. den cyklu a trvá již 11 dní. Zpočátku se jednalo pouze o špinění, které ale dnes zesílilo v krvácení. Trochu mě také pobolívává v podbřišku. Gynekologa jsem navštívila 5. den špinění udělal ultrazvuk a vše je podle něj v pořádku a jedná se pravděpodobně o ovulační krvácení. Nicméně mne znepokojuje délka krvácení. Jsem rok po císařském řezu. Myslíte, že mám gynekologa znovu navštívit nebo počkat po skončení dalšího cyklu? Může se jednat o něco vážného, co by ultrazvuk neukázal? Děkuji za radu.

Lékař na tento dotaz prozatím neodpověděl.


MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce