Rychlost trávení

Mám sedmiměsíční dceru, která je od třech týdnů na sušeném mléku. Již jsme zavedli příkrmy, jí vše a bez problémů. Zaráží mě ale, jakou rychlostí projde strava jejím zažívacím traktem. Např. v půl desáté dostane na svačinu nastrouhané jablko s mrkví a už ve dvanáct to má téměř nestrávené v plínce.

Odpověď MUDr. Ludmily Vomelové, dětské lékařky:

Trávení dětí je rychlejší, než u dospělých, ale nestrávená dávka by v pleně neměla být. Než začnete podávat syrové ovoce, napřed 1 - 2 měsíce zkuste dušené, přidejte do stravy dětský lactobacil.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

Rychlost trávení - diskuze


Rychlost trávení - poradna

Krvácení uprostřed menstruačního cyklu

| moni0062 | dnes, 20:26
Dobrý den, ráda bych se zeptala na Váš názor. Mám obvykle pravidelnou menstruaci cca po 30 dnech. Nyní se u mě objevilo krvácení již 12. den cyklu a trvá již 11 dní. Zpočátku se jednalo pouze o špinění, které ale dnes zesílilo v krvácení. Trochu mě také pobolívává v podbřišku. Gynekologa jsem navštívila 5. den špinění udělal ultrazvuk a vše je podle něj v pořádku a jedná se pravděpodobně o ovulační krvácení. Nicméně mne znepokojuje délka krvácení. Jsem rok po císařském řezu. Myslíte, že mám gynekologa znovu navštívit nebo počkat po skončení dalšího cyklu? Může se jednat o něco vážného, co by ultrazvuk neukázal? Děkuji za radu.

Lékař na tento dotaz prozatím neodpověděl.


MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce