Přesolené jídlo ve školní jídelně

Dítě opakovaně přišlo z jídelny s tím, že nejedlo, protože jídlo bylo přesolené. Musím potvrdit, jednou jsem mu vyzvedávala v době nemoci a nedalo se jíst. Ve škole nám objasnili, že ve várnicích dochází k tomu, že je v části nedosolené a v části přesolené, že se nepromíchá. Přijde mně toto vysvětlení jako výmluva. Co si o tom myslíte?

Odpověď Mgr. Jany Eliášové, nutriční terapeutky:

Musím s Vámi bohužel souhlasit, přijde mně to opravdu jako výmluva. Pokud je jídlo dostatečně promíchané, nemůže se ani ve várnici s teplým jídlem stávat, že by se sůl rovnoměrně nerozvrstvila.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

Přesolené jídlo ve školní jídelně - diskuze


Přesolené jídlo ve školní jídelně - poradna

PPM a povinnost zaměstnavatele

| hakro | 27.10.2016, 00:17
Dobrý den, nyní jsem na RD s 2. dítětem a čekám 3. dítě (rizikové těhotenství). RD a RP budu pobírat do tří let dítěte a měla jsem nárok na PPM. Mezi nástupem (návratem) do zaměstnání a nástupem na mateřskou se 3. dítětem mám 3 měsíce, po které budu pravděpodobně na nemocenské. Mám v tomto případě s 3. dítětem stále nárok na PPM a musí mi zaměstnavatel držet místo do tří let 3. dítěte (mám smlouvu na dobu neurčitou)? Děkuji za odpověď.

Lékař na tento dotaz prozatím neodpověděl.


Mgr. Věra Tautová, DiS. | Babyonline
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce