Kdy ryby a kdy mořské plody?

Koupila jsem skleničky Treska s bramborem a Rýže, tuňák, cuketa, je na nich uvedené, že jsou od ukončeného 8. měsíce. Je možné je dítěti podat? Je mu 10 měsíců. Četla jsem, že ryby až od roku. Pak mám dotaz za kamarádku, jejímu malému jsou 2 roky a chtěla by vědět, jestli mu může dát ochutnat mořské plody.

Odpověď MUDr. Ludmily Vomelové, dětské lékařky:

Tyto skleničky se vyrábějí, ale doporučení podávat mořskou rybu jsou až od 1 roku. Pokud dítě nebude mít problémy - průjem a alergickou vyrážku, můžete podat.
Mořské plody bych doporučila od 5 let.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

Kdy ryby a kdy mořské plody? - diskuze


Kdy ryby a kdy mořské plody? - poradna

PPM a povinnost zaměstnavatele

| hakro | dnes, 00:17
Dobrý den, nyní jsem na RD s 2. dítětem a čekám 3. dítě (rizikové těhotenství). RD a RP budu pobírat do tří let dítěte a měla jsem nárok na PPM. Mezi nástupem (návratem) do zaměstnání a nástupem na mateřskou se 3. dítětem mám 3 měsíce, po které budu pravděpodobně na nemocenské. Mám v tomto případě s 3. dítětem stále nárok na PPM a musí mi zaměstnavatel držet místo do tří let 3. dítěte (mám smlouvu na dobu neurčitou)? Děkuji za odpověď.

Lékař na tento dotaz prozatím neodpověděl.


Mgr. Věra Tautová, DiS. | Babyonline
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce