Bolavé bříško - probiotické kapky

Dobrý den, máme 2týdenní miminko a po kojení pláče a kroutí se. Předpokládám, že je to tedy bolavé bříško. Teď jsem mu začala dávat Sab simplex po kojení 7 kapek. Chtěla jsem se hlavně zeptat na probiotické kapičky, a jestli můžu koupit ty polské.

Odpověď MUDr. Ludmily Vomelové, dětské lékařky:

Pokud bude Sab simplex bez efektu, můžete podat probiotické kapky - jakékoliv firmy. Je třeba ale počkat, efekt se dostaví za týden až 10 dní.
Dbejte na svoji stravu - vyvarovat se nadýmavým potravinám.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

Bolavé bříško - probiotické kapky - diskuze


Bolavé bříško - probiotické kapky - poradna

Potratova pilulka

| JandaJanda | dnes, 11:05
Dobry den, chtěla bych se zeptat; nyní pobývam v zahraničí konkrétne ve Velké Británii. S největší pravděpodobností jsem těhotná a jelikož to vím s dostatečným předstihem,ráda bych si vzala potratovou pilulku.
Ale mám to dva háčky;
1) chtěla bych ji užít v doma v České republice,jenomže jsem odhlášena z pojišťovny kvůli dlouhodobému pobytu v UK,čili bych si vše u doktora, gynekologa či v nemocnici musela platit sama . Bohužel nemám žádnou svou ženskou lékařku v Praze,kde mám nyní trvalý pobyt. Vzali by mě v pohodě do nemocnice na kontroly a na vše ostatní i v Praze po naslednem přihlášení na pojišťovnu? Zajímá mě jestli je to jejich povinnost a nebo musím jet ke své staré lékářce na Moravu pro doporučení atd.? Je to pro mě značná komplikace cestovat na Moravu z Prahy jen kvůli vyšetření a "papíru ".
2) mám poruchu srážlivosti krve. Konkrétně leidenskou mutaci krve,a zajímá mě,jak postupovat v tomto případě. Jakož formu potratu si vybrat? Je bezpečna potratova pilulka pro ženy s tímto onemocněním a nebo je bezpečnější jít na chirurgický zákrok?
Dekuju moc za odpověď a vážím si vašeho času. Jsem mladá a mám strach, je mi 24 a ráda bych tyto věci řešila v ČR než v Anglii.

Lékař na tento dotaz prozatím neodpověděl.


MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce