Priorix tetra

Dobrý den paní doktorko, chtěla bych se zeptat na Váš názor na Priorix tetra. Stále váháme, zda dát jen Priorix nebo tetra verzi. Jaká jsou pro a jaká proti. Dostane dítě po očkování Priorixem tetra také neštovice, nebo je vůči nim už imunní?

Odpověď

Po Priorixu tetra neštovice dítě nedostane, mohlo by je dostat v intervalu do podání 2. dávky, ale v lehké formě, potom by se očkoval jen čistý Priorix. Doporučení jsou různá, pokud se neštovic bojíte, nechejte naočkovat PT, pokud chcete počkat na prodělání neštovic, počkejte. Pokud by dítě do puberty neštovice neprodělalo, existuje samostatná očkovací látka proti neštovicím.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Na dané téma si můžete s maminkami popovídat v Diskuzním klubu. Potřebujete-li znát názor odborníka, pište na info@babyonline.cz.

Související články

Priorix tetra - diskuze


Priorix tetra - poradna

Antikoncepce

| Blaanka | 20.10.2016, 11:57
Dobrý den,
začala jsem špinit 8 dní před menstruací. Myslela jsem, že přišla menstruace. Špinění s křehkou krví bylo 2 dny. Začínám brát hormonální antikoncepce a tudíž jsem si v den špinění vzala 1. prášek. Je to problém? Mám pokračovat dál v uživání HA (hormonální antikoncepce)? Bude i tak fungovat 100% ochrana?

Dobrý den, ano, už v užívání pokračujte, pokud jste začala, jen se chraňte raději 14 dní od začátku užívání ještě jinou metodou.

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | 21.10.2016, 07:10
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce