Odklad očkování - je možný

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na Váš názor na očkování. Chtěla bych synovi odložit vakcínu na spalničky, příušnice, zarděnky, až bude trošku větší, cca až kolem 3. roku, je to možné? Dost jsem o této vakcíně slyšela špatného ohledně reakcí a chci, aby na to byl větší a odolnější. Děkuji za odpověď.

Odpověď

Odložení očkování proti spalničkám na vlastní žádost rodičů je možné, rodiče musí podepsat revers lékaři do karty. Pokud není závažná kontraindikace, není důvod očkování odkládat. Děti tuto vakcínu snášejí velice dobře. Reakce na očkovací látku jsou minimální - teploty apod. Za celou dobu praxe jsem se nesetkala s žádnou závažnou reakcí na očkování.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

Odklad očkování - je možný - diskuze


Odklad očkování - je možný - poradna

Zánět vaječníku

| MV1993 | dnes, 16:20
Dobrý den,mám dotaz.Snažím se otěhotnět,ale bohužel mi před 14 dni moje doktorka zjistila zánět vaječníku.Nasadila mi antibiotika,Entizol a 10 dní bez sexu.Běhen braní antibiotik jsem navíc dostala menstruaci,takže jsem musela přerušit braní Entizolu.V neděli jsem anti.dobrala,ale následně se mi dostavili (už během menstruace) tito problémy:pálení,svědění kolem klitorisu a pochvy,slabý nepáchnoucí výtok a mírná,občasná bolest v podbříšku.Mohla by to být příčina anitibiotik a vynechání Entizolu?
Předem moc děkuji za odpověď.

Lékař na tento dotaz prozatím neodpověděl.


MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce