Chřipka a meningokok

Dobrý den, mám dceru 6 let a syna 3,5 roku. Chtěla bych znát Váš názor na očkování dětí proti chřipce a meningokoku. Moje rodina mě neustále nabádá, abych na to nechala děti očkovat, ovšem já na to zase až tak pozitivní názor nemám, i když mě samozřejmě tyto nemoci děsí. Děkuji za odpověď.

Odpověď

Očkování proti meningokokům je velmi vhodné, meningokoková meningitida probíhá velmi rychle a má velmi často nepříznivý konec, očkování proti chřipce je taktéž vhodné, spíše se doporučuje u chronicky nemocných, pokud jsou děti zdravé, nemusíte se obávat průběhu onemocnění, pokud se ale obáváte, nechejte děti naočkovat.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

Chřipka a meningokok - diskuze


Chřipka a meningokok - poradna

PPM a povinnost zaměstnavatele

| hakro | 27.10.2016, 00:17
Dobrý den, nyní jsem na RD s 2. dítětem a čekám 3. dítě (rizikové těhotenství). RD a RP budu pobírat do tří let dítěte a měla jsem nárok na PPM. Mezi nástupem (návratem) do zaměstnání a nástupem na mateřskou se 3. dítětem mám 3 měsíce, po které budu pravděpodobně na nemocenské. Mám v tomto případě s 3. dítětem stále nárok na PPM a musí mi zaměstnavatel držet místo do tří let 3. dítěte (mám smlouvu na dobu neurčitou)? Děkuji za odpověď.

Lékař na tento dotaz prozatím neodpověděl.


Mgr. Věra Tautová, DiS. | Babyonline
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce