3měsíční prohlídka a očkování

Chtěla jsem se zeptat, co nás čeká na 3 měsíční prohlídce, popřípadě jestli mohu požádat paní doktorku o odložení očkování, mohu nějak své dítě připravit na očkování? A co pomůže po očkování?

Odpověď MUDr. Ludmily Vomelové, dětské lékařky:

Co je obsahem prohlídek najdete v oddíle Prohlídky a vyšetření: http://www.babyonline.cz/prohlidky-vysetreni-deti/preventivni-prohlidky/prvni-vysetreni-ditetehttp://www.babyonline.cz/prohlidky-vysetreni-deti/preventivni-prohlidky/jak-probihaji-dalsi-prohlidky-u-kojencuOčkování po dohodě s pediatrem lze odložit, ale pokud máte zájem o očkování proti pneumokokovi s proplacením od pojišťovny, pak Vám při odkladu pojišťovna očkování neproplatí. Jak dítě připravit najdete v této kapitole: http://www.babyonline.cz/ockovani-deti/jak-pripravit-dite-na-ockovaniCo dodržovat po očkování: http://www.babyonline.cz/ockovani-deti/rezim-pred-ockovanim

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Na dané téma si můžete s maminkami popovídat v Diskuzním klubu. Potřebujete-li znát názor odborníka, pište na info@babyonline.cz.

Související články

3měsíční prohlídka a očkování - diskuze


3měsíční prohlídka a očkování - poradna

Krvácení uprostřed menstruačního cyklu

| moni0062 | 25.10.2016, 20:26
Dobrý den, ráda bych se zeptala na Váš názor. Mám obvykle pravidelnou menstruaci cca po 30 dnech. Nyní se u mě objevilo krvácení již 12. den cyklu a trvá již 11 dní. Zpočátku se jednalo pouze o špinění, které ale dnes zesílilo v krvácení. Trochu mě také pobolívává v podbřišku. Gynekologa jsem navštívila 5. den špinění udělal ultrazvuk a vše je podle něj v pořádku a jedná se pravděpodobně o ovulační krvácení. Nicméně mne znepokojuje délka krvácení. Jsem rok po císařském řezu. Myslíte, že mám gynekologa znovu navštívit nebo počkat po skončení dalšího cyklu? Může se jednat o něco vážného, co by ultrazvuk neukázal? Děkuji za radu.

Lékař na tento dotaz prozatím neodpověděl.


MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce