Červené skvrny kolem úst - alergie na jídlo?

Jak poznám, že malá (8M) má alergii na nějaké jídlo? Poslední dobou má pořád kolem pusiny červené skvrnky, puntíky...Možná to má jen od slin a od toho jak si strká pořád všechno do pusy...

Odpověď MUDr. Ludmily Vomelové, dětské lékařky:

Pupínky kolem pusinky jsou nejčastěji důsledkem macerace slinami. Alergie se projevuje zvracením, průjmem nebo pupínky po těle.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Na dané téma si můžete s maminkami popovídat v Diskuzním klubu. Potřebujete-li znát názor odborníka, pište na info@babyonline.cz.

Související články

Červené skvrny kolem úst - alergie na jídlo? - diskuze


Červené skvrny kolem úst - alergie na jídlo? - poradna

Antikoncepce

| Blaanka | 20.10.2016, 11:57
Dobrý den,
začala jsem špinit 8 dní před menstruací. Myslela jsem, že přišla menstruace. Špinění s křehkou krví bylo 2 dny. Začínám brát hormonální antikoncepce a tudíž jsem si v den špinění vzala 1. prášek. Je to problém? Mám pokračovat dál v uživání HA (hormonální antikoncepce)? Bude i tak fungovat 100% ochrana?

Dobrý den, ano, už v užívání pokračujte, pokud jste začala, jen se chraňte raději 14 dní od začátku užívání ještě jinou metodou.

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | 21.10.2016, 07:10
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce