Syn nemá přetaženou předkožku

Dobrý den. Mému synovi je 7 let a ještě nemá přetaženou předkožku až dolů, má jí tak doprostřed pindíka. Když jsme byli v 7 letech na prohlídce, tak mu to pani doktorka nekontrolovala. Chtěla bych se zeptat, jestli je to ještě v pořádku nebo máme vyhledat lékaře, který mu předkožku přetáhne.

Odpověď MUDr. Ludmily Vomelové, dětské lékařky:

Poproste Vaši lékařku o kontrolu předkožky, příp. odeslání na kontrolu k dětskému urologovi. Jak píšete, že lze přetáhnout jen do poloviny žaludu, tak může být pouze přilepená, nikoliv zúžená. V tomto případě je postup ošetřování jiný.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Na dané téma si můžete s maminkami popovídat v Diskuzním klubu. Potřebujete-li znát názor odborníka, pište na info@babyonline.cz.

Související články

Syn nemá přetaženou předkožku - diskuze


Syn nemá přetaženou předkožku - poradna

PPM a povinnost zaměstnavatele

| hakro | dnes, 00:17
Dobrý den, nyní jsem na RD s 2. dítětem a čekám 3. dítě (rizikové těhotenství). RD a RP budu pobírat do tří let dítěte a měla jsem nárok na PPM. Mezi nástupem (návratem) do zaměstnání a nástupem na mateřskou se 3. dítětem mám 3 měsíce, po které budu pravděpodobně na nemocenské. Mám v tomto případě s 3. dítětem stále nárok na PPM a musí mi zaměstnavatel držet místo do tří let 3. dítěte (mám smlouvu na dobu neurčitou)? Děkuji za odpověď.

Lékař na tento dotaz prozatím neodpověděl.


Mgr. Věra Tautová, DiS. | Babyonline
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce