Stolice 2,5letého dítěte

Dobrý den paní doktorko, chtěla bych se zeptat, jak by měla vypadat stolice u 2,5letého dítěte? Můj syn chodí již na nočník, ale kaká stále do pleny a má to pokaždé řídké, vůbec nemá tuhou stolici. Má mě to znepokojovat, třeba že by měl nějakou alergii nebo tak něco?

Odpověď MUDr. Ludmily Vomelové, dětské lékařky:

Stolice takto velkého dítěte může být jak kašovitá, řídká, tak tuhá, formovaná, záleží na tom, kolikrát denně má dítě stolici. Pokud je jednou denně řídká, nic se neděje. Situaci při preventivní prohlídce můžete zkonzultovat s dětskou lékařkou, která může doporučit podání probiotik.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Na dané téma si můžete s maminkami popovídat v Diskuzním klubu. Potřebujete-li znát názor odborníka, pište na info@babyonline.cz.

Související články

Stolice 2,5letého dítěte - diskuze


Stolice 2,5letého dítěte - poradna

PPM a povinnost zaměstnavatele

| hakro | dnes, 00:17
Dobrý den, nyní jsem na RD s 2. dítětem a čekám 3. dítě (rizikové těhotenství). RD a RP budu pobírat do tří let dítěte a měla jsem nárok na PPM. Mezi nástupem (návratem) do zaměstnání a nástupem na mateřskou se 3. dítětem mám 3 měsíce, po které budu pravděpodobně na nemocenské. Mám v tomto případě s 3. dítětem stále nárok na PPM a musí mi zaměstnavatel držet místo do tří let 3. dítěte (mám smlouvu na dobu neurčitou)? Děkuji za odpověď.

Lékař na tento dotaz prozatím neodpověděl.


Mgr. Věra Tautová, DiS. | Babyonline
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce