Průjem u 10měsíčního dítěte

Moje 10 měsíců staré miminko má 4 dny řidší a častější stolici, než je obvyklé. Užívá 1x denně Lacidofil, ale žádná velká změna nenastala. Je možné takto malému dítěti dát trochu rozpuštěné hořké čokolády?

Odpověď MUDr. Ludmily Vomelové, dětské lékařky:

Hořkou čokoládu do 1 roku dítěte nedoporučuji. V Lacidofilu pokračujte, účinek může nastoupit až do 7. do 10. dne. Velmi důležité je u potíží zažívacího traktu složení výživy - doporučuje se vysadit mléko, pokud dítě již není kojeno, a zařadit vařenou mrkev, rýži, dušené jablko.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Na dané téma si můžete s maminkami popovídat v Diskuzním klubu. Potřebujete-li znát názor odborníka, pište na info@babyonline.cz.

Související články

Průjem u 10měsíčního dítěte - diskuze


Průjem u 10měsíčního dítěte - poradna

Městnání ledviny

| Janah84 | dnes, 16:01
Dobrý den. Jsem 24 tt po IVF uz od 18.10.se potykam s bolestmi v pravé oblasti bederní krajiny a pravé poloviny břicha. Uzavřeno jako městnání pravé ledviny z důvodu útlaku mocovodu dělohou. Momentálně řešení konzervativně analgetiky Spasmopan. Bohužel bolesti přetrvávají po celé dny.ulevove polohy nezabírají. Analgetika mohu také v omezeném množství. Pomáhá snad jen teplo. Ale je to vyčerpávající a únavné. Chtěla bych vědět zda se tento stav může zlepšit? Sledují me na sonu kontrola moče. O zavedení stentu u nás nechtějí ani slyšet. Boji se ohrožení dítěte. Tak jen bych ráda věděla zda se to zlepší a zda mám tlačit na zavedení stentu. Děkuji hrdlickova

Lékař na tento dotaz prozatím neodpověděl.


MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce