Dítě je pokakané vždy ještě před kojením

Dobrý den, prosím o radu. Včera nás pustili z porodnice a od té doby válčíme doma. Tak nějak ale nevím, zda je v pořádku, že pokaždé, když malou přebaluji (vždy před kojením), tak je pokakaná. Zdá se mi, že vždy když se nají, tak to hned zase vykadí. Nevadí to? Jsem z toho celkem nervozní, aby v ní tedy vůbec i něco zůstalo. Emička je nedonošená, narodila se v ukončeném 35. týdnu, v porodnici to tak časté nebylo, ale co jsme doma, tak je to pořád.

Odpověď MUDr. Ludmily Vomelové, dětské lékařky:

Plně kojené děti mohou mít stolici v každé pleně a i mimo přebalování - tzv " UPRCNUTÍ", není to známkou průjmu. U kojenců je to běžné a nemusítě se toho obávat.Důležité jsou váhové přírůstky.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Na dané téma si můžete s maminkami popovídat v Diskuzním klubu. Potřebujete-li znát názor odborníka, pište na info@babyonline.cz.

Související články

Dítě je pokakané vždy ještě před kojením - diskuze


Dítě je pokakané vždy ještě před kojením - poradna

Mám nárok na mateřskou?

| Sabina123 | dnes, 13:45
Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Dnes jsem byla na okresní správě sociálního zabezpečení se zeptat, zda mi vyjde mateřská a tam mi řekli, že ano. Ale zapomněla jsem se zeptat, jestli to platí, i když jsem většinu těhotenství na neschopence. Jsem zaměstnaná od 16.1.16 a 2.5. jsem odešla na nemocenskou skrz těhotenství a smlouva mi končí 31.12.16 mám tedy i tak nárok na mateřskou, když jsem byla na neschopence?
Děkuji za odpověď.

Lékař na tento dotaz prozatím neodpověděl.


Mgr. Věra Tautová, DiS. | Babyonline
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce