Dítě pořád pláče

Mám 3 měsíční holčičku, narodila se ve 36. týdnu a neustále řve, pokud zrovna nespí. Co mám dělat? Je přebalená, nakrmená, je v teple a stejně brečí, nemohu ji nechat chvíli samotnou. Co by pomohlo?

Odpověď MUDr. Ludmily Vomelové, dětské lékařky:

Dítě vyžaduje pozornost, doporučuji pochování do klubíčka. Holčička potřebuje ten 1 měsíc ještě dohnat, aby dozrála mozková tkáň. Po konzultaci s lékařem lze nasadit Pyridoxin - vitamín skupiny B - podpoře vyzrávání mozkových funkcí.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

Na dané téma si můžete s maminkami popovídat v Diskuzním klubu. Potřebujete-li znát názor odborníka, pište na info@babyonline.cz.

Dítě pořád pláče - diskuze


Dítě pořád pláče - poradna

PPM a povinnost zaměstnavatele

| hakro | 27.10.2016, 00:17
Dobrý den, nyní jsem na RD s 2. dítětem a čekám 3. dítě (rizikové těhotenství). RD a RP budu pobírat do tří let dítěte a měla jsem nárok na PPM. Mezi nástupem (návratem) do zaměstnání a nástupem na mateřskou se 3. dítětem mám 3 měsíce, po které budu pravděpodobně na nemocenské. Mám v tomto případě s 3. dítětem stále nárok na PPM a musí mi zaměstnavatel držet místo do tří let 3. dítěte (mám smlouvu na dobu neurčitou)? Děkuji za odpověď.

Lékař na tento dotaz prozatím neodpověděl.


Mgr. Věra Tautová, DiS. | Babyonline
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce