Spánek ročního dítěte

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala na jednu věc. Mám roční dcerku, která od konce šestinedělí spala celou noc bez jediného probuzení. Avšak kolem 11. měsíce se začala v noci probouzet co dvě hodiny a vyžaduje mléko, ne každé probuzení, ale za noc třeba jednou až dvakrát vypije po 150ml UM. Přes den jí řekla bych dost, sní v podstatě vše, není vybíravá, 6x týdně maso, denně jogurt, ovoce, zelenina, nyní již i tvaroh, apod. Rostou jí teď třenové zuby, už to trvá dost dlouho, ale noční buzení bylo i době, kdy žádné zuby nerostly. Můžete mi prosím poradit, jak s nastalou situací naložit? V čem může být problém? Předem Vám moc děkuji za odpověď.

Odpověď

Často v tomto věku je noční buzení způsobeno růstem zubů, píšete, že to bylo i v době, kdy zuby nerostly, ale ono to nemusí být vidět a v dásni to děti tlačí a jsou z toho netrplivé, hlavně v noci, špatné spí vyžadují mléko, pochování, pohlazení. Vytrvejte, jakmile se zoubky proříznou, problém ustane.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Na dané téma si můžete s maminkami popovídat v Diskuzním klubu. Potřebujete-li znát názor odborníka, pište na info@babyonline.cz.

Související články

Spánek ročního dítěte - diskuze


Spánek ročního dítěte - poradna

Problém

| Aanninka4444 | dnes, 19:36
Dobrý den, mám takový problém a chtěla bych znát váš názor. 18.-23.9. jsem měla normálně menstruaci, ale ze 27 na 28.9. v noci jsem měla pohlavní nechráněný sex, bez vyvrcholení ale nebyla jsem si jistá, tak jsem užila 28.9. večer postinor. Ale 4.10. jsem začala lehce krvácet a trvalo to do 8.10., tak jsem se dozvěděla, že to bývá po užití postinoru, ale ted čekám furt na měsíčky a nic...jsem ted nemocná, měla jsem angínu a mám zánět močových cest...myslíte, že se měsíčky dostaví? Je to krvácení mimo cyklus vážně kvůli postinoru? Trochu se bojím, jestli jsem od něj něco nechytla nebo tak, nebo jestli je možnost těhotenství.... Děkuji

Lékař na tento dotaz prozatím neodpověděl.


MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce