Noční děsy, noční buzení na mléko

Dobrý den, dcera trpí nočními děsy. Naše paní doktorka nám napsala sedalii a ta zabírá, v noci už se dcera tolik nebudí. Chci se zeptat, učinkují kapičky na stálo nebo jen po dobu podávání? Pak bych se chtěla zeptat na dceru, je jí 11 měsíců a ze zdravotních důvodů jsem ji musela odstavit. V noci se mi budí 3 krát na jídlo. Půjdu si lehnout do nemocnice a k malé bude vstávat manžel, je možné nějakým způsobem odnaučit dítě na mlíko. U první dcery to šlo samo, ale druhá dcera dělá strašné scény.

Odpověď

Sedalii lze podávat dlouhodobě, cca 6 měsíců. Zklidňuje dítě a to by mělo přetrvat i po vysazení. Pokud by problém přetrvával i po vysazení, doporučuji neurologické vyšetření. V 11 měsících lze dítěti večer na noc nabídnout kaši, která dítě zasytí natolik, že v noci již budí na mléko maximálně 1x nebo 2x.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Na dané téma si můžete s maminkami popovídat v Diskuzním klubu. Potřebujete-li znát názor odborníka, pište na info@babyonline.cz.

Související články

Noční děsy, noční buzení na mléko - diskuze


Noční děsy, noční buzení na mléko - poradna

Antikoncepce

| Blaanka | 20.10.2016, 11:57
Dobrý den,
začala jsem špinit 8 dní před menstruací. Myslela jsem, že přišla menstruace. Špinění s křehkou krví bylo 2 dny. Začínám brát hormonální antikoncepce a tudíž jsem si v den špinění vzala 1. prášek. Je to problém? Mám pokračovat dál v uživání HA (hormonální antikoncepce)? Bude i tak fungovat 100% ochrana?

Dobrý den, ano, už v užívání pokračujte, pokud jste začala, jen se chraňte raději 14 dní od začátku užívání ještě jinou metodou.

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | dnes, 07:10
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce