Zápach z úst i přes čištění zubů

Co dělat, když dítěti smrdí z úst, i když si čiští zuby?

Odpověď MUDr. Ludmily Vomelové, dětské lékařky:

Zápach z úst i po vyčištění chrupu je způsoben trávením. Jí dítě dostatek ovoce a zeleniny? Jí jogurty?

Zápach z ůst i po vyčištění chrupu je způsoben trávením,jí dítě dostatek ovoce a
zeleniny?Jí jogurty?Zápach z ůst i po vyčištění chrupu je způsoben trávením,jí dítě dostatek ovoce azeleniny?Jí jogurty?
Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Na dané téma si můžete s maminkami popovídat v Diskuzním klubu. Potřebujete-li znát názor odborníka, pište na info@babyonline.cz.

Zápach z úst i přes čištění zubů - diskuze


Zápach z úst i přes čištění zubů - poradna

Krvácení uprostřed menstruačního cyklu

| moni0062 | 25.10.2016, 20:26
Dobrý den, ráda bych se zeptala na Váš názor. Mám obvykle pravidelnou menstruaci cca po 30 dnech. Nyní se u mě objevilo krvácení již 12. den cyklu a trvá již 11 dní. Zpočátku se jednalo pouze o špinění, které ale dnes zesílilo v krvácení. Trochu mě také pobolívává v podbřišku. Gynekologa jsem navštívila 5. den špinění udělal ultrazvuk a vše je podle něj v pořádku a jedná se pravděpodobně o ovulační krvácení. Nicméně mne znepokojuje délka krvácení. Jsem rok po císařském řezu. Myslíte, že mám gynekologa znovu navštívit nebo počkat po skončení dalšího cyklu? Může se jednat o něco vážného, co by ultrazvuk neukázal? Děkuji za radu.

Lékař na tento dotaz prozatím neodpověděl.


MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce