Cvičení po porodu

Dobrý den, paní doktorko Ťápalová, prosím Vás, chtěla jsem se zeptat, kdy je možné začít po porodu opět chodit běhat a cvičit jumping (cvičení na trampolínách)? Budu mít 6 měsíců po porodu (porod byl bez komplikací i potom). Stále jen kojím, tak jsem se chtěla i z tohoto hlediska zeptat, zda je to vhodné, popřípadě kdy se sporty začít? Děkuji za radu.

Odpověď MUDr. Veronika Ťápalová, gynekologie:

Dobrý den, pokud máte již 6 měsíců po porodu, co se týče sportů, tak můžete dělat celkem cokoliv. Záleží na Vás, jestli Vám to skákání na trampolíně bude jako kojící ženě příjemné, ale ze zdravotního hlediska v tom problém nevidím.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Cvičení po porodu, cviky po porodu - diskuze


Cvičení po porodu, cviky po porodu - poradna

Krvácení uprostřed menstruačního cyklu

| moni0062 | dnes, 20:26
Dobrý den, ráda bych se zeptala na Váš názor. Mám obvykle pravidelnou menstruaci cca po 30 dnech. Nyní se u mě objevilo krvácení již 12. den cyklu a trvá již 11 dní. Zpočátku se jednalo pouze o špinění, které ale dnes zesílilo v krvácení. Trochu mě také pobolívává v podbřišku. Gynekologa jsem navštívila 5. den špinění udělal ultrazvuk a vše je podle něj v pořádku a jedná se pravděpodobně o ovulační krvácení. Nicméně mne znepokojuje délka krvácení. Jsem rok po císařském řezu. Myslíte, že mám gynekologa znovu navštívit nebo počkat po skončení dalšího cyklu? Může se jednat o něco vážného, co by ultrazvuk neukázal? Děkuji za radu.

Lékař na tento dotaz prozatím neodpověděl.


MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce