Chcete taky pomocníka, pořiďte si Lady kartu 

Asi se vám to už také stalo – zabouchnuté dveře od bytu, vyteklá pračka nebo nefungující topení a venku zrovna mrzne, že by psa nevyhnal. Co dělat? Komu zavolat? Kde sehnat číslo? Přitom jednoduchou a rychlou pomoc můžete mít v kabelce. Například kreditní karta od Komerční banky (KB) – Lady karta – není jen obyčejná karta k placení v obchodech, ale nabízí nepřeberné množství asistenčních služeb, pojištění či rezervační systém. V anglické lepší společnosti se o takovéto domácí záležitosti stará „Žán“, česká moderní domácnost má Lady kartu.

Plastový domácí asistent

Pokud vlastníte

, máte vlastně život výrazně jednodušší. Žádná neočekávaná situace vás totiž nezastihne nepřipravené. Jakoukoli nepříjemnou událost od prasklé vody, prosakujících odpadů, nefungující elektřiny, plynu přes rozbitá okna, ucpaný komín až například po vymalování pokoje pro vás vyřeší asistenční služba, která patří do standardního balíčku benefitu této karty. Příjezd řemeslníků je vždy zdarma a všechny opravy do částky 10 tisíc Kč pokryje pojistka. A pokud vás sklátila chřipka nebo se léčíte z úrazu, potřebné léky vám přivezou domů.

Rezervujte divadlo nebo letadlo 

Představte si, že pro rezervování (prakticky čehokoli) již jen stačí vzít telefon a zavolat svému asistentovi. Že ho nemáte? Tak proč si ho nepořídíte? Služby takového asistenta jsou v ceně Lady karty. Stačí kdykoli zavolat a asistenční služba pro vás zarezervuje pokoj ve Špindlerově Mlýně, skipas a dokonce vám zařídí i pronájem auta.

Pojištění kabelky? Ano

Pořiďte si kabelku vašich snů a ochraňte ji proti loupeži. S Lady kartou máte pojištěnou nejenom samotnou kabelku, ale i její obsah (kosmetiku, mobilní telefon, klíče, brýle atd.). Banka vám dá peníze na zakoupení nové kabelky i jejího „vybavení“.

To je jen zlomek toho, co kreditní karta od KB dokáže. Pro více informací o Lady kartě využijte jakoukoli pobočku Komerční banky, bezplatnou infolinku 800 521 521 nebo webové stránky

Inzertní sdělení

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

Chcete taky pomocníka, pořiďte si Lady kartu - diskuze

Poradna

Dobrý den, chtěla bych se ujistit tím, jestli nemůžu být těhotná, když jsem měla sex s partnerem 5. týden po porodu asi 3x, byl nechráněný, ale přerušovaný. Je možné, aby se to stalo ke konci šestinedělí? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, určitě není nemožné otěhotnět v šestinedělí. Některé ženy začnou ovulovat velmi brzy a nebrání tomu někdy ani pravidelné kojení, takže i těhotenství je tím pádem možné.

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | dnes, 06:43
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce