Centrum asistované reprodukce, Gynekologicko – porodnická klinika LF MU a FN Brno

logo FN Brno logo MU Brno

Přednosta: prof. MUDr. Pavel Ventruba, DrSc., MBA.

kolektiv centra asistované reprodukce

Motto:
„Návaznost péče o ženu od početí až k porodu, kterou můžeme našim pacientkám zajistit, je zásadní předností našeho pracoviště.“

embrio ve stadiu blastocystyNaše IVF centrum má nejdelší tradici v léčbě neplodnosti v České republice, jsme jedním z mála univerzitních nekomerčních center asistované reprodukce.
Více než třicetileté klinické zkušenosti, podložené vědecko-výzkumnou činností, se odráží v dosahovaných výsledcích léčby neplodnosti, které jsou srovnatelné s předními světovými pracovišti.
V současné době naše centrum nabízí všechny dosud známé metody a techniky umělého oplodnění, včetně mikromanipulací, kryokonzervaci spermatu onkologicky nemocných mužů a ovariální tkáně žen před onkologickou léčbou, program dárcovství spermií, vajíček a embryí a metody preimplantační genetické diagnostiky.
Naše klinika v návaznosti na léčbu neplodnosti zajišťuje provedení endoskopických operačních výkonů a dále veškerou péči v průběhu těhotenství, včetně prenatální genetické diagnostiky a porodu.

 

Součástí našeho pracoviště jsou vysoce specializovaná centra:  

andrologické centrum http://www.ivfbrno.cz/andrologie-lecba-neplodnosti-muze/t1038
pro léčbu endometriózy http://www.ivfbrno.cz/diagnostika-a-lecba-endometriozy/t1052
reprodukční chirurgie http://www.ivfbrno.cz/centrum-reprodukcni-chirurgie/t1051
prenatální diagnostika http://www.ivfbrno.cz/centrum-prenatalni-diagnostiky/t1096
centrum molekulární genetiky http://www.ivfbrno.cz/centrum-molekularni-genetiky/t1095
centrum ochrany reprodukce http://www.ivfbrno.cz/cor/t1053


 +420 532 238 253
+ 420 721 786 833
E-mail: car01@fnbrno.cz

 

centrum asistované reprodukce

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

Centrum asistované reprodukce, Gynekologicko – porodnická klinika LF MU a FN Brno - diskuze

Poradna

Dobrý den, nevím, jak začít. S přítelem jsme spolu už 8 roků a nemůžeme mít miminko. Chodili jsme i po lékařích v zahraničí a prý jsme oba dva v pořádku. Prosím o radu.

Dobrý den, s tím Vám tedy bohužel neporadím. Pokud nemůžete po 8 letech pravidelného sexuálního  života otěhotnět, pak někde problém zjevně je, ale příčiny mohou být opravdu různé. Pokud nepomohou ani žádné s forem asistovaném reprodukce (umělého oplodnění) - to nevím, zda jste zkoušeli, pak další možností volby jsou darovaná vajíčka, pokud je problém ve Vaší ovulaci či náhradní mateřství. Ale toto vše s Vámi musí osobně probrat lékař v centru IVF.

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | 08.02.2017, 07:11
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce