Celozrnné pečivo

Jak poznám celozrnné pečivo?

Odpověď Mgr. Jana Eliášová, nutriční terapeutka:

Celozrnné pečivo na první pohled poznáte velmi těžko. Rozhodně se nenechte oklamat tmavou, hnědou barvou. Je to pečivo, jak udává legislativa, které musí obsahovat (minimálně) alespoň 80 % celozrnné mouky z celkového množství použité mouky. Největší úspěch při nákupu čerstvého celozrnného pečiva budete mít v pekařstvích. Obchodníci vám musí poskytnout informace o složení výrobku - pečiva. V supermarketech většinou úspěšní nebudete.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Celozrnné pečivo - diskuze


Celozrnné pečivo - poradna

Antikoncepce

| Blaanka | 20.10.2016, 11:57
Dobrý den,
začala jsem špinit 8 dní před menstruací. Myslela jsem, že přišla menstruace. Špinění s křehkou krví bylo 2 dny. Začínám brát hormonální antikoncepce a tudíž jsem si v den špinění vzala 1. prášek. Je to problém? Mám pokračovat dál v uživání HA (hormonální antikoncepce)? Bude i tak fungovat 100% ochrana?

Dobrý den, ano, už v užívání pokračujte, pokud jste začala, jen se chraňte raději 14 dní od začátku užívání ještě jinou metodou.

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | 21.10.2016, 07:10
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce